I jeszcze jeden problem z samsungiem le26r41. POMOCY

fosa

New member
TV zakupilem przed swietami, przez jakis tydzien wszystko bylo ok ale pozniej zaczely pojawiac sie dziwne plamki a niekiedy nawet plamy wyglada to jak by jakas biala poswiata glownie na niebieskim tle ale bywa tez na innym. Sygnał mam raczej dobry (Polsat). I pytanie czy jest to wina tv czy moze cos innego???
Moze ktos ma podobne doswiadczenia?
 

jacekk

New member
witam
mam podobny problem, samsunga kupiłem przed świetami 10 dni chodził idealnie - zyleta,
nagle pijawiły się "poświaty" takie migajac3e zielonkawe punkciki,
wyglada to tragicznie i pogarsza się z godziny na godzine,
wie ktoś co to za licho?
 

fosa

New member
Dzis juz wiem ze problem pojawia sie jak telewizor jest "rozgrzany" po wlaczeniu przez jakies pol godziny jest spokoj a pozniej sie zaczyna. Wiec jade go dzis oddac i tobie kolego tez tak radze, bo to na pewno wada telewizora.
 

izon

New member
Witam a ja mam pytanie co do Samsunga LE26R51B.A wiec czy to normalne ze pol wylaczeniu go wydaje taki dziwny dzwiek z siebie.Tzn nie jest on jakos bardzo slyszalny ale bedac blisko telewziora przeszkadza to troche.Pozatym dzinwe to dla mnie zeby telewzior po wylaczeniu wydawal dzwiek taj jakby caly czas pracowal.Prosze o odpowiedz bo nie bardzo mi sie widzie odlonczanie codzienie go od prądu.Pozdrawiam
 
Do góry