Hyundai mbox tp01 + hk sb15

pilasz

New member
Witam...
Mam zamiar połączyć player hdd mbox tp01 z zestawem glosnikow harman kardon sb 15. Moje pytanie, to czy bedzie to gralo? Chodzi mi o min. kabli i glosnikow (male pomieszczenie + male dziecko:)). Czy nie jest potrzebny amlituner do tego?Wolalbym bez dodatkowego sprzetu aby bylo jak najmniej wszystkiego. Całośc połączyć chcę z LCD. Oglądam w 90% filmy wiec nie jestem audiofilem...a że nie znam się na technice:) to proszę o pomoc.
Albo jaki player hdd plus jakie glosniki (male i malo ale by byl surround) mam kupic by mi to wyszlo? Z gory thx.
 

bartek_mm

New member
Jedyne co przychodzi mi na myśl to zestaw głośników który ma już wbudowany wielokanałowy wzmacniacz np. Koda robi cos takiego. Może nie jest to sprzęt najwyższych lotów, ale do samych filmów i nie za głosniego słuchania powinno wystarczyć, no i ma bardzo przystępną cenę.
Znalezione tak na szybko:
KODA AM-911 ZESTAW 5.1 (LUB DO KOMPUTERA) (1276005070) - Aukcje internetowe Allegro

mają też pewnie jakieś lepsze modele, ale coś nie mogę znaleźć na stronie importera www.polpak.com.pl, pamiętam ze kiedyś były chyba 3 czy 4 takie zestawy, widocznie sie nie sprzedawały i wycofali je z oferty, może coś używanego na allegro się trafi. Swoją drogą ciekawe rozwiązanie dla kogoś kto nie ma nie wiadomo jakich wymagań odnośnie jakości odtwarzanej ścieżki dźwiękowej filmu i do tego ma małe pomieszczenie.
 

pilasz

New member
wlasnie telefonicznie u dystrybutora powiedziano mi, ze zestaw ten ma wbudowany wzmacniacz i bezz problemu bedzie gralo z odtwarzaczem dvd..a wiec i chyba z playerem hdd?-oto link do opisu: na razie nie pozwala mi go wkleic ale wystarczy na np. allegro wpisac cb 15 i bedzie specyfikacja zestawu
 
Ostatnia edycja:
Do góry