Hyundai Mbox P500, P500K

tomlex

New member
Dzięki !
Wersję już znam ,ale niestety połączyć się wi-fi nadal nie mogę próbowałem już chyba wszystkich możliwych ustawień :(
 

tomlex

New member
Mam, wydrukowałem sobie ją i step by step szedłem tą ścieżką.
Dodzwoniłem się nawet do panów z Human ... i z ich pomocą też dupa zbita wyszła ,a wisiałem z nimi z pół godziny na linii.
Ostatnia szansa to zmiana systemu szyfrowania z wap na wpa.
:(
 

KubaArek

New member
Bez reklam
ja mam L110 miałem kłopot z ustawieniem lanu :( cały dzień się pierniczyłem i nic ,przyszedł zięć i wiesz co zrobił ? wyjął zasilanie i wł sieć momentalnie się znalazła .
 

tedi90

New member
Witam
Mam problem z połączeniem wlan. w automacie wykrywa mi sieć, wpisuję hasło WEP i nic. Może ktoś pomoże ???
Help !!!
Jeśli wykrywa sieć to znaczy że trzeba sprawdzić czy, router wykrywa MAC Address karty wifi a jeśli tak to trzeba go uaktywnić ,w moim przypadku wystarczyła zmiana na
Allow
i odrazu zaskoczył
można też na początek zrezygnować z zabespieceń ,jak załapie to potem dodać.
 

tedi90

New member
Wracając jeszcze do obsługi radia internetowego to oczywiście działa super ,choć zestaw 25000 stacji radiowych zamula i należy go zmniejszyć i dostosować pod swoje upodobania,część stacji jest nie aktywna a część może przycinać(wiadomo ograniczenia internetu)Możemy dodać nowe stacje przy pomocy np.winampa jest tam zapis w formacie PLS testowałem i działa.Jak macie fajne zestawy stacji radiowych to się pochwalcie!
Pozdrawiam
 

tomlex

New member
Wiwat !!!
Udało mi się połączyć, ale trzeba było pozmieniać metodę szyfrowania , klucz i takie tam. Połączyłem się też z moim kompem i zrzuciłem filmik. :)
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.
 

xilium

New member
Witam. Chciałbym zapytać użytkowników czy może ktoś wie czy model Hyundai MBox R600 jest identyczny jak Ellion 351H - z opisu wynika że tak (różnica w tym że Ellion ma 2x Euro) ale chodzi oczywiście o soft i możliwość załadowania tegoż z Hyunday'a do Ellion'a. Pytam bo mam mozliwość zakupu Ellion'a w dobrej cenie i stąd zastanawiam się czy warto dla niedogodności (językowych) i braku gwarancji (niby będzie ale na Wyspach Brytyjskich) ryzykować zakup?!
 

tedi90

New member
Nowe wersje oprogramowanie - Firmware v538-540

W najnowszych wersjach oprogramowania, opublikowanych dla odtwarzaczy MBox serii P, R i S w ostatnich dniach maja, przywrócona została pełna funkcjonalność odtwarzania sygnału audio na złączu HDMI. Przy okazji urządzenia zostały wyposażone w dekodery formatu Dolby TrueHD (downmix do AC3 5.1 lub PCM 2.0). Wśród urządzeń opartych na procesorach Realtek, MBoxy to jedne z pierwszych oferujących pełne dekodowanie formatów Audio HD, zapewniając odtwarzanie dźwięku z wszelkich materiałów pochodzących z płyt BluRay (dekodowanie formatów DTS-MA i DTS-HR było dostępne już wcześniej). W trybie PassThrough na HDMI (bez dekodowania) udostępniony został także format Dolby Digital PLUS 7.1 (eAC3).
Pliki do pobrania w menu Wsparcie (dla odtwarzacza L110 wersja ww cechami zostanie opublikowana w połowie czerwca).

Na czerwiec planowane są kolejne aktualizacje oprogramowania. Tym razem producent przygtowuje obrazkową opcję przeglądania bibliotek filmowych zgromadzonych na dysku. W trybie tym urządzenie oczekuje, że obok plików filmowych znajdą się pliki graficzne o tej samej nazwie, do wyświetlenia jako okładka/obrazek do filmu. - ::::: HYUNDAI MBOX PL :::::
 

tedi90

New member
Nowe wersje oprogramowania - Firmware v545

W kolejnej edycji oprogramowania dla odtwarzaczy Hyundai MBox producent wprowadził szereg interesujących zmian i rozszerzeń:
- graficzny tryb podglądu plików wideo (wyświetlane są obrazki zamiast plików) - krok 1
- dynamiczny zoom dla materiałów wideo, pozwalający na płynne skalowania obrazu w pionie i poziomie
- możliwość stosowania własnych krojów czcionek dla napisów do filmów
- dodana obsługa zewnętrznych napędów CD/DVD na USB

Pliki będą się pojawiać w menu Wsparcie do dnia 21.06.2010.na stronie - ::::: HYUNDAI MBOX PL :::::
 

tedi90

New member
Nowe wersje oprogramowania - Firmware v558

Oprogramowanie w wersji 558 (557 dla modelu R3150s) obejmuje następujęce modyfkacje:
- graficzny tryb podglądu plików wideo - krok 2 - opcja zmiany sposobu pdoglądu katalogów przyciskiem [GOTO], rozszerzenie listy plików wideo obsługujących wyświetlanie miniaturek.
- tryb wideo 16:9 Full Screen, pozwalający na wyświetlanie obrazu na pełnym ekranie, niezależnie od formatu materiału (bez modelu R3510s).
- programowanie nagrywania z DVB-T w oparciu o nazwy kanałów (tylko modele R600/R650 i R3510s)
- użycie pełnej nazwy programu w nazwach plikuów z nagraniami (tylko modele R600/R650 i R3510s)- ::::: HYUNDAI MBOX PL :::::
 

tvenno

New member
witam, zastanawiam się właśnie nad tym modelem, bo akurat wpasowuje się on w mój budżet... mam tylko pytanie, bo na human media piszą że ma on dostęp do klienta BitTorrent, czy to znaczy że mogę ściągać filmy tak jak na komputerze? czy wystarczy pobrać torrent i odtwarzacz sam ściągnie film ? bo wydaje mi się to zbyt piękne żeby było prawdziwe ;p
 

KubaArek

New member
Bez reklam
tak odtwarzacz sam ściągnie film :)

"Jak korzystać z wbudowanego klienta BitTorrent?
Klient BitTorrent jest dostępny w odtwarzaczach serii P i R tylko po zainstalowaniu dysku twardego.
Obsługa w wersji v519 lub nowszej:
W menu ustawień odtwarzacza, w sekcji Sieć znajduje się opcja aktywująca działanie klienta.
Panel zarządzania pobieraniem plików dostępny jest poprzez przeglądarkę WWW, na komputerze podłączonym do sieci, w której pracuje odtwarzacz. Panel dostępny jest pod adresem http://[ADRES_IP] gdzie [ADRES_IP] jest adresem IP odtwarzacza. Np: http://192.168.1.50
Dostęp do stron z obsługą BitTorrenta nie jest chroniony hasłem. Panel zarządzania dostępny przez menu Bittorrent w menu głównym na wyświetlonej stronie WWW pozwala na pełne zarządzanie pobieraniem, dodawaniem i nadzorem pobieranych plików itd. Klient BitTorrent zapisuje dane i pliki na dysku odtwarzacza. Pliki pobierane są gdy odtwarzacz jest włączony. W trybie uśpienia urządzenia (standby) klient BitTorrent nie pracuje. "
 

tvenno

New member
Dzięki Kuba, w takim razie czekam na wypłatę i nabywam tego Hyundaia ;p pewnie jeszcze podkręcę prędkość netu żeby móc w pełni korzystać z tej opcji. Pozdro
 

KubaArek

New member
Bez reklam
słuchaj ,ja tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie czy odtwarzacz sam ściągnie film i to jest prawda natomiast co do prędkości zasysania to ja na swoim L110 tylko testowałem czy dana opcja działa jak dołączyli ją do mojego modelu i za bardzo nie byłem zadowolony
szybkość pobierania miałem max 500kB/s a ile wysłałem MB nie wiedzialem
jeżeli ktoś korzysta z tej funkcji to niech się wypowie jak jest z tymi transferami bo ja powróciłem do pobierania za pomocą kompa :(
 

tvenno

New member
ah... tak to wygląda. Czyli wnioskuję że przez kompa idzie Ci dużo szybciej ? Bo w sumie to chyba dziwne żeby dysk sieciowy blokował prędkość pobierania/wysyłania. Nie ma przecież w tym żadnego sensu ;p może akurat wtedy net mulił ? ;P dobrze by było żeby ktoś rozwinął temat :)
 

pszemeq

New member
bittorrent jeszcze raz

Witam !
mam pytanie dotyczace bittorenta.
Odtwarza pracuje w sieci bez problemów. Mogę korzystać z jego zasobów. Odtwarza filmy bez kłopotu. Ale ... uruchomiłem klienta bittorentowego i wyłączyłem odtwarzacz z pilota. I ustawienia bittorenta zostały zmienione ( został wyłączony). Ok włączyłem ponownie klienta i zaczytał on informacje o ściąganym pliku ale próba dodatnie kolejnego torrenta kończy się fiaskiem - strona www w odtwarzaczu zawiesza. Po jej odświeżeniu dalej widoczny jest jeden (wcześniej dodany) torent.
Historia się powtarza. Czy ktoś miał podobny problem ?
Pozdrawiam
 

waldek11

New member
U mnie MboxP500 Bittorent domyślnie jest wyłączony. Zawsze po włączeniu odtwarzacza muszę włączyć klienta. Z dodawanie kolejnych bittorentów nie miałem kłopotu. Może w ustawieniach masz możliwość dodania tylko jednego torrenta (domyślnie jest 4 a można zmienić do 10)

Jeśli nie masz najnowszego softu to wgraj, z tego co pamiętam był jakiś problem z torentem w którejś tam wersji softu
 
Ostatnia edycja:

pszemeq

New member
No właśnie też myślałem, że to problem z firmware i zmieniłem go na najnowszy. Co do liczby maksymalnych torrentów - zmieniłem tę wartość na 5 ale to oczywiście nie pomogło.
Pozdrawiam
 
Do góry