HX750 a tvp.pl player

kopytqo

New member
Hej

Dziala wam TVP player ?? od dwoch tygodni zawartosc mi sie nie uaktulania. Buszowalem po menu odswiezalem zawartosc internetowa i klops. tvn jest na bierzaco.
 

eM!

New member
Nie ma mnie teraz w domu abym mógł Ci to sprawdzić, czy jest to problem u Ciebie czy u wszystkich.
Nieraz TVP nie wrzuca na czas wszystkich materiałów do sieci z udostępnieniem na TV. Zdarzały się w przeszłości duże opóźnienia ale wynikające z opóźnień dostawcy usługi czyli TVP.
Spróbuj jeszcze raz odświeżyć zawartość internetową lub w ostateczności przywrócić ustawienia fabryczne (choć to 2 za wiele nie pomoże w tej sytuacji).
 

kopytqo

New member
@EMI:

Probowalem juz... zawartosc internetowa sie odswieza, np pojawily sie nowe playery... a tvp wciaz nie uaktualnia sie.

Czy moglbys u siebie sprawdzic jak u ciebie z zawartoscia tvp.pl ???


z gory dzieki
 

kopytqo

New member
Ja wiem ze temat jest malo cool i jazzy.

Ale nie wierze, ze tak ciezko sprawdzic u siebie w TV, zawartosc tvp.pl


Jeszcze raz prosze o pomoc
 

eM!

New member
Spokojnie :) spokojnie, miałem kilka wyjazdów służbowych nie było mnie w domu. Rzeczywiście TVP nie wrzucało materiałów na bieżąco. Teraz u mnie wygląda wszystko OK.
Przywracałeś ustawienia fabryczne?
Wróciło wszystko do normy już? TVP podobno coś aktualizowało od siebie i stąd mogły pojawić się problemy.
 

kopytqo

New member
dzieki EMI,

jak wroce, to sprawdze u siebie. Jedyne czego nie zrobilem to ustawienia fabryczne. Z wiadomych przyczyn (lenistwo)
 

eM!

New member

kopytqo

New member
hej,

Nie pomoglo... bo to wina sonego, a nie konkretnego TV.

Sprawdzalem 3 egzemplarze w sony centre, dzwonilem na info linie. Problem jest od miesiaca znany. TVP nie aktualizuje tresci dla serwerow sony.... pracuja nad tym.
 
Do góry