HUMAX iCord już dostępny !!!!

SSERWIS

New member
Właśnie jestem po pierwszych testach dot. działania iCorda HUMAXA . Jest już dostępny u polskiego dystrybutora . Muszę na wstępie dodać że robi wrażenie , solidna konstrukcja i efektowna linia wzornicza. Podłączyłem do REGZY 52Z3030 , po zaprogramowaniu pakietu C+ doznałem dosłownego szoku , jakość obrazu SD i HD jest na najwyższym poziomie , do tej pory miałem HDCI-2000 ale różnica jast tak widoczna że chowam go zaraz do pudła.Na uwagę zwraca szybkość programowania i przełączania kanałów pomiędzy HD a SD , oraz brak tzw. zwisów jak w HDCI-2000 miało miejsce. Ponieważ mam ASTONA 2.18 i moduł C+ HD , nie zauważyłem różnic w działaniu , jutro sprawdzę Polsat bo muszę pożyczyć , REALITY też OK.
Najciekawszą funkcją bowiem jest możliwość nagrywania czterech programów i ogłądanie piątego (kodowanych , FTA , SD,HD ) wszystkie kombinacje możliwe , można też nagrać kodowane bez modułu CI i dtworzyć
w dowolnym czasie już z modułem zgodnym w systemie kodowania . Narazie muszę kończyć , resztę relacji zdam trochę później .
 

SSERWIS

New member
Zgodnie z obietnicą ponownie mogę coś dodać . Brakuje mi trochę czasu stąd relacje są trochę skąpe. Mianowicie zapomniałem poprzednio dodać że , dla niektórych użytkowników kłopotliwym może być brak "menu" w języku polskim jak również , EPG posiada znane wszystkim zainteresowanym błędy , TXT pozbawione jest polskiej czcionki , ale zapewniono mnie że wkrótce będzie aktualizacja softu i braki te zostaną usunięte.Obecnie bawię się funkcjami dyskowymi , o których napiszę następnym razem.
Chętnie odpowiem na pytania.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Ja cie to dodatkowo 350 zł a czy samemu to idzię podłączyć lub zainstalować sory że nie w temacie ale na pewno inni też chcieli by coś więcej na ten temat wiedzieć.Pytanie samemu oznacza amatorowi.prosze o więcej szczegółow bo ten tuner mnie interesuje a chciałbym na nim oglądać cyferkę z karty ,dołączę że mam spliter.
 
J

Judash

Guest
Nie musisz kupowac modulu Aston, wystarczy modul ktory oferuje C+ za 186 zlotych o ile pamietam.

Proszę nie cytować poprzednika
 

jarmalik

Member
Bez reklam
SSERWIS napisał:
Najciekawszą funkcją bowiem jest możliwość nagrywania czterech programów i ogłądanie piątego (kodowanych , FTA , SD,HD )

Czy do działania tej funkcji trzeba mieć pociągnięte dwa kable z talerza tak jak w nbox-recorderze?
 
Do góry