HT-X250R czy Onkyo POP 501

AniaW

New member
Witam!

Mam około 1600zł na zakup zestawu Kina Domowego. Mam na oku dwa zestawy. Pierwsza to zestaw Onkyo POP 501 z głośnikami M-Audio który mogę kupić od znajomego w dobrej cenie. Drugi zestaw to Samsung HT-X250R.
Zestaw ma służyć w 75% do oglądania filmów, w 25% muzyka.
Kino Samsunga wygląda dużo ładniej i zajmuje o wiele mniej miejsca. Często na niekorzyść którą słychać - jak to jest w tym przypadku? Pozdrawiam i dziekuję za pomoc.

PS: A może coś innego w cenie ok 1600-1700zł.

Onkyo POP 501 -> http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/3856

Nie mogę zwlekać z zakupem dlatego bardzo proszę o pomoc. Mam bardzo mała wiedze z tego tematu i nie chce aby moje pieniądze poszły na marne. Szczególnie iż jest to na mój portfel nie mała kwota.
Mam nadzieję że nie zostawicie mnie samej :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DanielS

New member
Ja bym się jednak poważniej zastanowił nad klockami czyli Onkyo.
Jakoś nie mam przekonania do takich zestawów jak ten Samsung.
Ładnie wygląda ale jak to gra ? Plastikowe kolumny nigdy do mnie nigdy nie przemawiały. Blackninja Ci zapewne pomoże...
 

AniaW

New member
Pokój wielkości 30m2. Sprzęt Onkyo jest ok tylko kolumny zgrabniejsze są w modelu samsunga. Minus to brak HDMI, Divx w zestawie Onkyo. Nie mam pojęcia jak najlepiej ulokować te 1600-1700zl
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Aniu, jako przedstawicielka ładniejszej połowy ludzkości, zwracasz uwagę na elementy estetyczne. Chciałbym jednak zwrócić Twoją uwagę na to, że zestaw Onkyo z pewnością zagra o wiele lepiej. Jedynym mankamentem jest brak subwoofera. Ale ten możesz dokupić sobie później.

ArtS :)
 
Do góry