HP Pavilion + HDMI = Blue Screen

rascal

New member
Witam...
wiem ze juz nie raz był poruszany ten temat ....
ale nigdzie nie moge znalezc sesnownej odpowiedzi co jest przyczyna pojawiania sie tego bluescreena...

Laptop- HP Pavilion
Grafika - GF 8400GS
Na laptopie jest vista ...
gdy podlaczam do telewizora i uruchamiam odpowiednie zlacze hdmi w TV ... na laptopie jest bluescreen... to nie wina tv... bo jak podlaczam do amplituneta to to samo. Wina kabla tez to nie jest bo sprawdzalem na kilku kablach... wina sterownikow tez raczej nie bo mam oryginalne z supportu HP.

Moglby mi ktos sesownie odpowiedziec jak zrobic cos zeby nie bylo zadnych bledow i zebym mogl wrescie na TV ujrzec obraz z latopa ?
 

Glizda

New member
Mam tego samego laptopa i wszystko jest ok. A czy na pewno ustawiłeś wszystko jak trzeba w ustawieniach karty graf. ? ( chociaz u mnie sam wykrył ustawienia ). Może nie ustawiłeś dual view czy coś. Czy wogóle obraz pojawia się na TV, czy tam też jest bluescreen ?
 

yaneq

New member
Bez reklam
jak znam życie coś w ustawieniach w forceware (sterownikach nvidii).
miałem kiedyś podobny problem, trochę kombinowania i jakoś poszło...
 

Kom4rek

New member
yaneq napisał:
jak znam życie coś w ustawieniach w forceware (sterownikach nvidii).
miałem kiedyś podobny problem, trochę kombinowania i jakoś poszło...

Mój brat ma takiego samego laptopa i gdy był umnie podłaczył lapa pod moja plazme i wszystko bylo ok. Tak jak mówisz napewno coś w ustawieniach jest nie tak. Pokombinuj trochę w sterownikach karty g. i powinno być dobrze :)
 
Do góry