HK BDS 776W Jest to sprzęt wat uwagi?

wronekgdy

New member
Witam,
Mam możliwość zakupienia tego zestawu kina domowego po promocynej cenie ok. 3100zł(nowka w sklepie). Chciałbym się dowiedzieć czy ten sprzet bedzie odpowiedni dla kogos kto oglada duzo filmow, tv, filmow w necie oraz sporadycznie zapusci jakas muzyke z yt czy z mp3. Ogolnie to nie jestem jakims audiofilem, od wielu lat smigam na glosnikach creative T20 2.0 i jakos mi to nie specjalnie przeszkadza, ale nowe mieszkanie wiec i nowe brzmienie by sie przydalo. Staralem sie znalezc jakies opinie na temat tego sprzetu czy to Tu na forum czy na googlach, ale nie ma tego za wiele. Molbym prosic o opinie ludzi, którzy mieli stycznosc z tym sprzetem?
Jezeli sprzet nie jest wart swej ceny to moglibyscie zaproponowac jakas alternatywe w tym przedziale cenowym?
Pokoj jest wielkosci ok. 30mkw polaczony z aneksem kuchennym. Strefa salonowa ma 4m x 3,8m
Tv posiadam samsung 46UE7000ES

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam
WronekGdy
 

wronekgdy

New member
czy znalazłbym coś lepszego do np 4000zł. Chodzi mi o gotowe zestawy jak ten HK z odtwarzaczem 3d i głośnikami małych gabarytów. Odnośnie tego BDS 776W to nie ma sie nad czym zastanawiać, ponieważ (?) .... mógłbym prosić o jakiś argument? (prócz tego, ze ten sprzęt kosztuje u nas w PL 4300zł wiec ponad 1000zł byłbym do przodu;) )
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
BDS776 to bardzo udano zestaw, ampli z BD cyfrowe końcówki mocy i po 50-60watt na kanał, przy tym zimny cały. Zestaw głośników też ok, z subem o konstrukcji zamkniętej więc nadąża przy muzyce.
 

sagakama

New member
Witam, jeżeli to sprzęt naprawdę nowy a nie z wystawy to fajna cena. Ja kupiłem hk bds 775 z wystawy w Saturnie stał tam krótko bo z miesiąc nie był podłączony pod żaden tv na stałe, a po 3 dniach padł sub. Oddałem i wolałem dopłacić do bds 877 i jest różnica. Kolumny większe, sub bezprzewodowy i mimo że nie jestem audiofilem to różnica w dźwięku duża.
 

wronekgdy

New member
Sprzet zakupilem + stojaki dedykowane pod 4 satelitki, razem wyszko 6098dkk(ok. 3300zł). Sprzet jest nowy, nie uzywany, oryginalnie zapakowany. Zakupilem go w danii. Dania slynie z promocji (prawdziwych promocjii) i taka udalo mi sie wytargac. Design jest super, brzmienie bedziemy testowac po powrocie do PL. Jak wygladaja kwestie gwarancyjne u HK? Karta gwarancyjna jest honorowana w calej UE? Nie bede miec w PL problemu przy ewentualnej reklamacjii sprzetu zakupionego w DK?

Dziekuje za zainteresowanie tematem

Pozdrawiam
WronekGDY
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam, jeżeli to sprzęt naprawdę nowy a nie z wystawy to fajna cena. Ja kupiłem hk bds 775 z wystawy w Saturnie stał tam krótko bo z miesiąc nie był podłączony pod żaden tv na stałe, a po 3 dniach padł sub. Oddałem i wolałem dopłacić do bds 877 i jest różnica. Kolumny większe, sub bezprzewodowy i mimo że nie jestem audiofilem to różnica w dźwięku duża.
BDS877 to już flagówka :)
 
Do góry