HK AVR139[154] czy ONKYO HTR 380?

polishkid

New member
Witam wszytskich i prosze o rade.
Niecale 2 tyg temu kupilem zestaw HK AVR 139 [dokladnie taki sam jak 154] +zestaw glosnikow HK TS 7B. O tyle z samego dzwieku jestm zadowolony to ampl. rozczarowal mnie brakiem audio przez HDMI i brakiem dekoderow DTS HD I DOLBY TRUE HD. Z racy tego ze mam PS3 to dzwiek musialm dac po optyku.

Zastanawiam sie aby w/w zestaw wymienic na ONKYO AVX 380
Nie moge dodac linka,ale na glownej stronie ONKYO jest pelana spec.zestawu.

Mam czas do poniedzialu na podjecie decyzji i zwrot HK wiec prosze o rade czy warto?
Czy ktos mial stycznosc z glosnikami w zestwie ONKYO?
Glosniki HK sa b.dobre ,ale w przyszlosci i tak mailem je wymienic na normalne kolumny.
W sumie ampli.ONKYO ma on wszytsko co potrzbuje aby cieszyc sie dziekiem HD z PS3 po HDMI, moze wyglad ma gorszy niz HK ale nadrabia mozliwosciami.

Dziekuje za pomoc i Pozdrawiam Wszytskich.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z takich głośniczków dźwięku HD nie usłyszysz więc jeśli chcesz zmieniać tylko dla napisu na wyświetlaczu to nie ma po co.
 

polishkid

New member
Moja historia skonczyla sie tak ze zwrocilem H/K , kupilem Onkyo 308 z glosnikami , a po 2 dniach wymienilem glosniki na Jamo E350 bez suba. Saba dokupie jak bede lepij z pieniazkami stal. Poki co to nie narzekam , glosniki Onkyo to totalna porazka w porownaniu do Jamo. Dziwki HD mam po HDMI z BluRayow. Z PS3 dzieki HD nie da rady , bo to wersja FAT.
Caly zestaw kosztowal mnie 470 euro.
Onkyo AVR 308 + Onkyo BluRay 308 + 10 pak filmow Blu Ray + Jamo E350
Wszytsko kupione w mediamarkt w Hadze.

Jak patrze na oficialne ceny ONKYO w polsce to sie zastanawiam skad dystrubutor takie ceny beirze?
 
Do góry