HK AVR 360,Marantz SR5006,Denon AVR-2312,Yamaha RX-V667 czy Pioneer VSX-921 ???

tukanx

New member
Witam
Chce zakupić amplituner i w przedziale cenowym który mogę przeznaczyć znalazły się modele:
Harman Kardon AVR 360
Marantz SR5006
Denon AVR-2312
YAMAHA RX-V667
Pioneer VSX-921

z uwagi na to iż posiadam 4 urządzenia firmy Apple chciałbym mieć funkcje airplay i tutaj zostaje tylko Marantz, Denon i Pioneer
Prośba o pomoc w wyborze, dobrze Amplitunera z ta właśnie funkcja z tych co podałem bądź jeżeli znacie coś w podobnych pieniądzach z ta funkcją wartego uwagi proszę o podanie.

Dziękuje bardzo
 

werf

Active member
Bez reklam
Yamaha też z Aple się dogaduje
Możesz spokojnie z fona przesyłać muzykę po sieci domowej
 

kwantom

New member
Tylko Pioneer

VSX921 posiadam od ponad dwóch miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Świetnie wyposażony, opcji ustawień jest bez liku. Na pewno wszystkich nie wykorzystasz. Ale najważniejsza jest strona muzyczna. Gra dynamicznie i bez zadyszki w pełnym zakresie częstotliwości i głośności. Jego zaletą (być może to jest drobiazg dla jednych ale nie dla mnie) jest też to że, nie posiada wentylatora co przy cichym słuchaniu muzyki mogłoby przeszkadzać. Jest ciepły w brzmieniu ale bez przesady. Z racji tego że lubię różne gatunki muzyki mogę powiedzieć że amplik daje sobie radę bardzo dobrze. Żeby uniknąć zbędnych pytań to słucham muzyki z kolumn Dali Zensor 7. Mam nadzieję że pomogłem Ci w podjęciu decyzji.
 

tukanx

New member
Yamaha też z Aple się dogaduje
Możesz spokojnie z fona przesyłać muzykę po sieci domowej

możesz rozwinąc temat w jaki sposób ponieważ w specyfikacji nic nie widzę a inne maja airplay??

VSX921 posiadam od ponad dwóch miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Świetnie wyposażony, opcji ustawień jest bez liku. Na pewno wszystkich nie wykorzystasz. Ale najważniejsza jest strona muzyczna. Gra dynamicznie i bez zadyszki w pełnym zakresie częstotliwości i głośności. Jego zaletą (być może to jest drobiazg dla jednych ale nie dla mnie) jest też to że, nie posiada wentylatora co przy cichym słuchaniu muzyki mogłoby przeszkadzać. Jest ciepły w brzmieniu ale bez przesady. Z racji tego że lubię różne gatunki muzyki mogę powiedzieć że amplik daje sobie radę bardzo dobrze. Żeby uniknąć zbędnych pytań to słucham muzyki z kolumn Dali Zensor 7. Mam nadzieję że pomogłem Ci w podjęciu decyzji.

dzięki za odpowiedź. to był mój pierwszy wybór ale później powstał dylemat i stąd mój wątek ponieważ marantz i denon dużo osób mówi, że są lepsze od pionka, a pionek wychodzi najtaniej z mojej listy.
 

werf

Active member
Bez reklam
możesz rozwinąc temat w jaki sposób ponieważ w specyfikacji nic nie widzę a inne maja airplay??



dzięki za odpowiedź. to był mój pierwszy wybór ale później powstał dylemat i stąd mój wątek ponieważ marantz i denon dużo osób mówi, że są lepsze od pionka, a pionek wychodzi najtaniej z mojej listy.


Sorki kolego umkneło mi tylko że ten model Yamahy nie posiada portu ethernet
czyli jeśli chciał byś z korzystać z tego musiał byś dokupić stacje np YID-W10 a to już nie to samo

http://audioklan.com.pl/yds12,k,3,p,1008.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry