HK AVR 170 czy 265 + HKTS 16/20/30?

join7

New member
Witam
doradzcie prosze co najlepiej sprawdzi sie na malym metrazu. Pokoj ok.20m2 , ale na KD wydzielona polowa, ok. 10m2, 2,7m x 3,5m. W zasadzie jestem zdecydowany na Harmana.
Zestaw bedzie sluzyl w 80% do filmow, 20%muzyka/koncerty lub PS3 w przyszlosci . Chcialem avr 265, ale teraz wyszedl avr 170 i jest w podobnej cenie, wiekszosc funkcji maja identyczne, rowniez ma funkcje sieciowe, a wizualnie bardziej mi sie podoba 170 no i jest nowszy o ile to plus. Pytanie czy gra podobnie? Glosniki ze wzgledu na gabaryty obstawiam HKTS 20BQ. HKTS 16 czy 30 tez moga byc, ale sa troche wieksze, a wolalbym satylity z tylu jak najmniejsze bo beda na scianie zaraz za glowa. duza roznica jest miedzy HKTS 20 a 30?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

join7

New member
Dzieki za odzew. A slyszales moze jak gra avr 170? Bo o 265 jest duzo pozytywnych opinii, a o 170 nic, chyba go jeszcze nikt nie ma.
Pytanie dodatkowe, mam TV samsunga ES7000 i mam troche filmow HD na dysku i wyczytalem ze sa problemy z przeslaniem dzwieku HD 5.1 do ampli jesli filmy sa puszczane z HDD przez USB TV. Da sie to obejsc? Bo nie znalazlem konkretnego rozwiazania.
Prosba do Blackninja, czy moglbys cos doradzic i podac ceny u Ciebie na:
1. avr 170 + hkts 20bq
2. avr 265 + hkts 20bq
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

quasimodek

Member
Bez reklam
Nie wiem jak jest w tym TV bo sam mam inny ale mam go podłączonego do ampli optykiem i nie ma problemu z DD 5.1. Z DTS może być problem bo wiele modeli TV nie obsługuje tego kodowania ani nawet nie puszcza sygnału przez pass through.
 

piotrekm13

New member
Canton movie 260 jaki amplituner do tego kd?

Witam.
Właśnie zostałem posiadaczem kina domowego CANTON MOVIE 260.Szukam do tego amplitunera,myslałem o H/K AVR170 lub starszy AVR260.80% do kina domowego,filmy w 3D i XBOX.Telewizor Panasonic plasma ST50E.Pomieszczenie to 25m2.Prosze o rade blackninja.Dzięki.
 
Do góry