hk 355

"Ja uwazam HK 355 za bardzo dobry sprzet. JBL ES rowniez"
nie dziwię Ci się,nie znam nikogo kto by o swoim sprzęcie mówił coś złego:)
no a tak na poważnie to z tym złomem to mnie poniosło,także spokojnie.Mnie też się harman podoba i ładnie gra ale ludzie na miłość boską nie ważne czy cena okazyjna czy nie,bo Ci co kupili po normalnej czyli w okolicach 3500tyś też narzekają,czemu denony czy yamahy nie pykają,nie trzeba tam nic wgrywać nikt tu nie rozpacza że musi z nimi jechać do serwisu itd.?
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Marcin nie chwale HK tylko dlatego, ze go mam ale z tego powodu ze u mnie spisuje sie wysmienicie. Nie twierdze, ze denon czy yamaha itp. to zle ampli. Podejrzewam, ze tez bylbym zadowolony. Ja wybralem HK ze wzgledu na extra dzwiek i ten design, ktory jest jakby dla mnie na zamowienie robiony ;). Wiec po prostu polecam go ludziom, ktorzy maja podobne gusta muzyczne jak i estetyczne. Szkoda, ze miales takie niemile doswiadczenia z HK.
 
powiem Ci szczerze że wcale nie skreślam harmana bo dla mnie akurat też wygląd i dzwięk harmana jest super,także kto wie może za kilka dni jak troche ochłone to znowu spróbuje z innym H/K 355:)
 

BD

Member
Bez reklam
..

Onkyo 606,805.875.905,876,906 bezawaryjne i przede wszystkim w kinie denon, yamaha, hk pozostaje spory dystans w tyle -jak mozesz to zainteresuj sie nimi jezeli mozesz troszke dolozyc bo na pewno nie bedziesz zalowal ...
 
Ostatnia edycja:
powiem szczerze ze szukam czegos co dobrze sie sprawdzi tez w muzyce i dlatego harman mi tak bardzo zaimponowal,podlaczajac go do moich dali concept 8 nawet nie myslalem zeby uruchamiac suba bo harman dal takiego kopa ze nie bylo sensu wlaczac jeszcze suba!tutaj zdecydowanie wygrywa harman w porownaniu do mojego starego denonka.
Myslalem nad marantzem 6003 ale nie wiem czy bede mial mozliwosc odsluchu a nie bardzo mi sie usmiecha kupno na podstawie samych opini ale moze sie tak zdarzyc ze nie bede mial wyjscia...
 
Ostatnia edycja:

furi_dp

New member
ja również z mojego złoma w postaci hk355 oraz 5.1 złoma :grin: w postaci es pack jestem baaaaaardzo zadowolony

taka ciekawostka - wczoraj po południu uruchomiłem 'quantum of solace' na niebieskim krążku. trochę mnie poniosło z głośnością - ot tak postanowiłem sobie sprawdzić po niemal roku użytkowania sprzętu (wcześniej aż tak nie zdarzało mi się tak głośno odkręcać - szkoda nowych głośników) co to tak naprawdę potrafi hk355 oraz es na wysokich obrotach. pierwsza scena - pościg do napisów początkowych (jak ktoś oglądał to wie o czym piszę - broń maszynowa etc).
moj synek który był na górze z uprzedzoną wcześniej o akcji :cool: żoną schował się pod kołdre i kazał jej się przytulać a sąsiedzi z sąsiednich domków wyszli na dwór myśląc, że mahmud ahmadineżad jednak nie rzucał słów na wiatr mówiąc o planach podboju 'zachodniej cywilizacji'.

pzdr
 

pawliszak

New member
Ten facet mierzący ... ze sztucera do Ciebie ..... to byłem JA! :D, a Twoje dziecko schowało się pod kołdrę do mamusi ponieważ nie jest ślepe i głuche, jak ojciec!;) Uratowało Ci życie! Lepiej wywal te swoje złomy .....następnym razem nie ręczę za siebie......:):):)
 

furi_dp

New member
pawliszak, wnioskuję z Twoich postów, że nie jesteś fanem marki hk, ale odpowiedź w tej konwencji mi się podobała :)
pozwolisz jednak, że tych 'złomów' nie wywalę - za bardzo się do nich przywiązałem :mrgreen:
 

pawliszak

New member
To nie kwestia dramatu ....następnym razem zrób jeszcze głośniej te żałosne złomy (może same podejmą decyzję i zrobią to same, o co Cię prosiłem) ...aż smród pójdzie!!!. Twoje złomy nie potrafią zagrać tylko ryczą ...teraz wszyscy wiedzą na naszej ulicy, że są nic nie warte! :)
 

furi_dp

New member
pawliszak napisał:
Twoje złomy nie potrafią zagrać tylko ryczą

tutaj widzę, że konwencja już ciut się zmieniła więc nie ma co tematu ciągnąć.
a skoro twierdzisz, że to ryczy a nie gra - masz do tego prawo.
w końcu każdy może się mylić :)
 
Do góry