HK 355 i brak decoderow HD????

Mati22

New member
Witam - wlasnie podlaczylem blu-ray do HK 355 po kablu HDMI i wybieram w opcji filmu Blu-ray dzwiek TrueHD 5.1 i tu na Amplitunerze wyskakuje na display MULTI PCM a nie zadne Truhe HD czy DTS HD :
Czy to jest poprawnie czy cos jest z amplitunerem( w opcji amplitunera wogole nie ma dzwieku HD) ?
czy to jest wina update czy mojego starego oprogramowania w amplitunerze mam go z marca 2008?
Czekam na odpowiedz i pomoc !Dzieki
 

Mati22

New member
Panowie

mat74- jakos nie widze w bluray Sony 360 takiej opcji moze jest ale ja nie widze

Trakkah - tak tylko Auto select jest najlepszy dzwiek czyli Multi PCM w innych opcjiach dzwieku przeszczennego nie widzi i nie wyswietla decoderow DTS HD czy DD HD.

Ciagle sie zastanawiam czy nie zrobic update softu - tylko czy warto?? jak do tej pory nic nie puka nie strzela a muzyka super brzmi !????????
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
sprawdz czy po zmianie sciezki dzwiekowej na plycie BD (ktoras z kompresji stratnej) amplituner zglasza sygnal wchodzacy jako bitstream (czyli wyswietla info- DTS,DD).
nie wiem jak sony 360 ,ale poprzednie modele czyli 350 i 550 rozpoznawaly czy amplituner posiada dekodery HD czy tez potrafi jedynie przyjac przez HDMI sygnal w postaci rozkodowanej (multi pcm).w tym drugim przypadku dokonywaly dekododwania on board.
 

McMatheo

New member
Panowie

mat74- jakos nie widze w bluray Sony 360 takiej opcji moze jest ale ja nie widze

Trakkah - tak tylko Auto select jest najlepszy dzwiek czyli Multi PCM w innych opcjiach dzwieku przeszczennego nie widzi i nie wyswietla decoderow DTS HD czy DD HD.

Ciagle sie zastanawiam czy nie zrobic update softu - tylko czy warto?? jak do tej pory nic nie puka nie strzela a muzyka super brzmi !????????


Jak rozumiem szukasz bitstreamu by dekodowanie zlecić ampli - jest bitstream w 360ce tylko się dziwacznie nazywa - nie mam w tej chwili dostępu do mej 360ki i nie podpowiem ale nie rób jednak żadnych aktualizacji. Poszukaj.

Po ustawieniu bitstream bedziesz widział działające kodeki - jeśli są w HK :)
 
Do góry