HK 3490 + wlasnie co wybrac?

chcezary

New member
Witam, jestem jeszcze kompletnie zielony w materii Hi-Fi, ale czytalem duzo tu i owdzie.Mieszkam w angli.
Zecydowalem sie na HK 3490 (chyba ze macie jakas inna propozycje)plus glosniki, (ale jakie, oczywiscie w ustalonym budzecie do 300 Funtow.)
Sprzet w 80-85% ma byc do muzyki, moze nieraz jakis film.
Docelowo podlaczony ma byc do playera sumvision cyclone, tv, moze jeszcze dvd
Zalozenie bylo takie by muzyka byla rozkosza w uszach, a czasem i pociagnac volume up!
Na razie bedzie w malym pokoju ok 15,5 m2 potem w 3 razy wiekszym ale wtedy sobie go powieksze.
Myslalem o glosnikach (ze wzgledu ze pokoj nie jest duzy obecnie mysle o mniejszych kolumnach):
Monitor Audio BX2,
Monitor Audio BR2,
Kef c3,
A moze glosniki Acoustic Energy NEO V2 3
moze by mi sie udalo dolozyc kaski na Monitor Audio BR5,
inne propozycje?

Slucham kazdego rodzaju muzyki z pominieciem moze ciezkiego rocka, matalu i klasyki.

Nie mam gdzie odsluchac sprzetu i nie mam czasu dlatego wierze ze wy jestescie w stanie mi cos doradzic. (za kazda rade bede wdzieczny)
Czarek



czy jest tu ktos kto moze mi odpowiedziec?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adamllca

New member
Bez reklam
jesli masz zmienic lub powiekszyc pokoj do ok45m2 to musisz miec i mocowo wydajne kolumny, tutaj w gre wchodza tylko podlogowki , hk3490 swietny sptrzet do stereo dobra decyzja zerknij na kolumienki firmy klipsch rf ,moze cos ci bedzie odpowiadalo ,dodam ze polaczenie hk+klipsch jest wyborne
 

chcezary

New member
Dzieki za odpowiedz, bo juz stracilem nadziej ze ktos tu zaglada,
Chce kupic narazie male glosniki ze wzgledu na brak miejsca i chyba raczej na 100% beda to MA BX2
potem moze dokupic wieksze,
aha a teraz zastanawiam sie jakie kupic dobre i w miare tanie kable zeby to razem polaczyc.
myslalem o
QED Silver Anniversary XT Evolution??

jesli masz zmienic lub powiekszyc pokoj do ok45m2 to musisz miec i mocowo wydajne kolumny, tutaj w gre wchodza tylko podlogowki , hk3490 swietny sptrzet do stereo dobra decyzja zerknij na kolumienki firmy klipsch rf ,moze cos ci bedzie odpowiadalo ,dodam ze polaczenie hk+klipsch jest wyborne
 

chcezary

New member
No wiec kupilem hk 3490
+ BX2 ale powiem szczerze ze przy cichszym sluchaniu nie moge odczuc dobrych basow( przy glosnym sluchaniu glosniki ladnie daja rade), wiec mysle o kupieniu jakiegos taniego suba, jaki polecacie( zaznaczam ze tanio)?
macie jakies doswiadczenia, myslalem o jakims Wharfedale ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najlepszy byłby REL - chociaż tanio dla każdego oznacza co innego . Tyle że do muzyki podstawowe suby (czytaj tanie) nie spełnią oczekiwań . Sam się przekonasz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Suby głównie są uzupełnieniem wartości basu kina domowego. Rel tworzy uzupełnienie dla muzyki , które nie dudni ale wspomaga. Poczytaj o nowym modelu T5
 

chcezary

New member
Suby głównie są uzupełnieniem wartości basu kina domowego. Rel tworzy uzupełnienie dla muzyki , które nie dudni ale wspomaga. Poczytaj o nowym modelu T5

Dzieki wielkie za info, no widze ze to niezle suby, ale powiem szczerze narazie ne potrzebuje takiego wypasu, jak sie przeniose do wiekszego domu wtedy pomysle o takim, ale narazie musze czegos tanszego poszukac, tylko wlasnie czego?
 

chcezary

New member
dodatkowo zminilem kabel do suba na belkina pure, co za moc !!!! nie wiedzialem ze ten sub tak wzmocni muze, SUPER!!!!
 
Do góry