HK 255 kolumny podłogowe czy podstawkowe?

maniekn274

New member
Bez reklam
Sprzedam Ci czarne za tyle ale będziesz hał, hał robił :)
a rf62II ,za ile mi pogonisz,bo młody łyknął w londku JBL STUDIO 180,i nie jest zadowolony,jak na priv to no problem,ale te 52 za 1600 to chyba od kolegi któremu się znudziły,albo w shopie zawadzają po ładnych przebiegach,upadkach itd......

Co do możliwości linków, to po tyle się pojawiały, trzeba trzeba teraz wziąć poprawkę na to , że to wyprzedaż i oferty będą się kończyć.
co ty mi tu nawijasz,nigdy za klipsch rf52 nie było ceny 800 pln-pokierało cię,mimo że wyprzedasz

za sztukę oczywiście,sorki że nie dopisałem,pzdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Czekaja na Ciebie RF52 za 1600/para + 60 dostawa. Ostatnie kolor czarny.
RF62II poszukaj w sieci i podaj mi za ile znalazłeś na priv, pokombinujemy z ceną.
Z tym pokieraniem to tak trochę nieładnie.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Czekaja na Ciebie RF52 za 1600/para + 60 dostawa. Ostatnie kolor czarny.
RF62II poszukaj w sieci i podaj mi za ile znalazłeś na priv, pokombinujemy z ceną.
Z tym pokieraniem to tak trochę nieładnie.
sorki za słowo pokierało ,nie miałem na myśli nic złego,szacun

ja nie łyknę tych 52 ale może kolega który posta zakładał,albo krzysztof 1980,ale do trans akcji jeszcze nie doszło więc szczekać jeszcze nie muszę.

Chyba już nic nie muszę pisać. Blackninja wyjaśnił wszystko :)
ciekawe czy od początku myślałeś że black się wychyli,czy miałeś inny shop na myśli.Bo żeby on tak nie nawinął to potwierdzenia żadnego byś kolego nie miał,pozdro,i koniec tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
maniekn274 na razie nie łyknę bo mam jeszcze zestaw Jamo ale jeżeli to prawda z 1600zł za pare to naprawdę szacun. Co do cen to czy to możliwe żeby były takie różnice cenowe? To ile sprzedawcy podbijają ceny? 100%? Sam Blackninja napisał że ma ostatnie, czyli rozumiem że wyprzedaż, więc chciałbym zobaczyć to źródło z którego zaopatruje się djhiq bo ja nigdzie w necie takiej ceny nie widziałem. Panowie a może poczekamy jeszcze trochę i kupimy za 1600 5.0? :) Przy takich cenach to za chwilę zestaw VK będzie Hi-end.
 
Ostatnia edycja:

pavka84

New member
Witam ponownie, dzięki koledzy za wypowiedzi, zatem prostuję, nie szukam zestawu 5.0 tylko 2 kolumn podłogowych do amplitunerka HK255, głownie stereo, od czasu do czasu jakieś kino.

Krąg poszukiwan zaweza sie do:

-BX6,
-RF-62,
-monitor audio silver 8i

Zdaje sobie sprawe, ze pare groszy bedzie trzeba dolozyc, aczkolwiek chyba lepiej dolozyc, niz pozniej zalowac, macie jeszcze jakies ciekawe propozycje?

dzieki!
 

djhiq

New member
Koledzy widzę że moja cena wzbudziła sporo emocji. Na chwilę obecną nie podam wam źródłą bo go nie mam najzwyczajniej. Chodziło mi o to że jakiś czas temu jak interesowałem się RF-52 oraz RF-62 takie właśnie ceny były. Mój wujek kupował 52-ki i właśnie zapłącił za nie niecałe 1700 zł. W chwili obecnej seria I jest ciężkodostępna a to że poszły do góry ceny za nie wynika z tego że seria II jest o wiele droższa a nie wszyscy widzą w nich róźnice zatem i sprzedawcy windują ceny dorównując do seri II
 
Do góry