HK 255 kolumny podłogowe czy podstawkowe?

pavka84

New member
Witam,

Ostatnio nosze sie z zamiarem kupna kolumn do Harmana 255. Pierwsze pytanie podstawkowe czy podlogowe? Pokoj 20m2. Muzyka: trance,rock,chillout,pop...

Prosze o jakies sugestie , budzet do 2000zl.

Pozdrawiam
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Kolumny do stereo czy do kina? Jak tylko stereo to podłogowe, jak do kina mogą być podstawkowe, ale wtedy subwoofer będzie nie zbędny.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
piszesz że budżet do 2000pln a te monitory juz są dużo droższe,do 20m2 to bardziej BX6 do takiej muzy,chociaż na odsłuchu w pokoju 18m2 BX6 grały trochę mniej dynamicznie i z mniejszym basem niż klipsch rf52II podpięte to było właśnie pod hk ale 3490,więc posłuchać trzebaaaaaaa,ale bx6 też dawały radę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maniekn274

New member
Bez reklam
pewnie że podłogowe,kolego dozbieraj 400 pln do tych 2000 co posiadasz i kup sobie klipsch rf52 wersja 1 i będziesz hapy,albo może jeszcze taniej black ci pogoni ,więc jak się zdecydujesz to klik do niego na priv, ale ja i tak bym na odsłuch się wybrał,o ile masz możliwość,pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

djhiq

New member
pewnie że podłogowe,kolego dozbieraj 400 pln do tych 2000 co posiadasz i kup sobie klipsch rf52 wersja 1 i będziesz hapy,albo może jeszcze taniej black ci pogoni ,więc jak się zdecydujesz to klik do niego na priv, ale ja i tak bym na odsłuch się wybrał,o ile masz możliwość,pozdro

Kolego ja nie wiem skąd ty masz te ceny ale albo z kosmosu albo piszesz o RF-62. RF-52 przy dobrych wiatrach można kupić za 1600-1700 za komplet.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Kolego ja nie wiem skąd ty masz te ceny ale albo z kosmosu albo piszesz o RF-62. RF-52 przy dobrych wiatrach można kupić za 1600-1700 za komplet.

Za RF-52 te 1500 - 1700zł to jest cena za sztukę tylko nie wszyscy na aukcjach to piszą. Jakby to była cena za parę to sam bym się nie zastanawiał:) Poza tym czytam ten post i nie rozumiem go. Kolega na wstępie pisze że szuka kolumn do HK 255, czyli zakładam że 5.0. Niżej napisał że bardziej do stereo niż do filmów, ale nadal to kolumny do KD. Jedni podają ceny za parę kolumn, inni za sztukę a kolega zakładający post nigdzie nie napisał że ma wzmak stereo tylko amplituner i kolumny mają być do 2000zł. Więc ja już sam nie wiem czy to mają być tylko fronty czy zestaw 5.0?
 
Ostatnia edycja:

djhiq

New member
Kolego RF-52 seria I kosztują za parę ok 1600-1700 zł. PARA a nie SZTUKA.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maniekn274

New member
Bez reklam
podaj te swoje wiatry,ja ci podam swoje z netu,ALLEGRO 2398-najtańsza opcja na godz 10 dzisiejszego dnia,CENEO-990- za sztukę których nie mają na stanie,a mowa o serii KLIPSCH RF 52 NR 1,pozdro,i dawaj te swoje wiatry, jak mi taką cenę 1600-1700pln za komplet pokażesz to będę szczekał cały dzięń,żeby odszczekać swoją niewiedzę,czekam

a i jeszcze jedno,nie mowa o kolumienkach z Niemiec tylko polska dystrybucja gwarancja EIC,a co do kolegi zainteresowanego kolumnami to fakt,ampli hk do kina,a tylko fronty i stereo,też nie kumam,no ale niech tak będzie,pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maniekn274

New member
Bez reklam
Sprzedam Ci czarne za tyle ale będziesz hał, hał robił :)
black,to nie ty miałeś się wypowiadać tylko ten koleś,ja wiem że ty masz cenki lux,ale mimo to ,jak jesteś w stanie pogonić za 1600 pln komplet ,czarne,gwarancja EIC-5 lat to szacun ,ale koleś i tak mi namiaru nie dał gdzie ma takie ceny,może o tobie myślał,zgadaliście się ,czy jakoś tak,aha krzysiek 1980 za tą cenę ma brać bez zastanowienia,to jak dojdzie do trans akcji to ja wyszczekam,pzdr,do krzysztofa 1980, kupujesz ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Co do możliwości linków, to po tyle się pojawiały, trzeba trzeba teraz wziąć poprawkę na to , że to wyprzedaż i oferty będą się kończyć.
 
Do góry