Historie małżeńskie z cyklu WAF

VoodoGT

New member
Ze względu na WAF (pozdrowienia dla szczęśliwych inaczej:mrgreen: ) zmuszony jestem do wyboru gotowego zestawu KD w cenie ok 2000 zł. Odpadają zestawy "na części" bo jak twierdzi moja lepsza połowa "takich trumien w pokoju nie możemy mieć". Oczywiście jestem świadomy konsekwencji takiego wyboru. Dlatego też prosiłbym o jakieś propozycje w miarę przyzwoitych zestawów do KD do takiej kwoty. Sam wyszukałem takie zestawy:
LG HT762TZ
Sony DAV-DZ 860 W
Pioneer DCS-580

lecz może bardziej obeznani w temacie podpowiedzą na co warto wydać pieniądze.
 

ormats

New member
Slusznym rozwiazaniem bylo by zakupienie amplitunera H/K avr 147 + glosniki H/K HKTS 11. Musisz tylko siegnac troszke glebiej do kieszeni. Kupuje ten zestaw (mojej narzeczonej bardzo sie podoba tylko na poczatku miala obiekcje co do wielkosci suba , jednak kiedy zobaczyla oryginalne podstawki H/K do tego zestawu to juz nie chce innych glosnikow)
 
Ostatnia edycja:

VoodoGT

New member
Słyszałeś jak to gra? Pytam w sensie czy różnica jest na tyle wyraźna aby zapłacić większe pieniądze za taki zestaw. Sprzęt będzie wykorzystywany głownie do KD i na razie do stereo. Jednak czytając różnie opinie stwierdzam, że lepiej kupić KD i stereo oddzielnie kwestia czy jest miejsce w domu. Także w przyszłości będzie oddzielne stereo. Dlatego się zastanawiam czy jest taka kolosalna różnica w jakości dźwięku 5.1 odtwarzanego z KD za 1500 i 3000 zł.

Jakbyś mógł podać cenę tych podstawek bo rzeczywiście z podstawkami wygląda to bardzo ładnie.
 

ormats

New member
Sluchalem HKTS 7 ( sa o pare centymetrow mniejsze od hkts 11) + jakis starszy model h/k. Mi sie podobalo , do kina bedzie idealnie.
Cena podstawek to okolo 350 zl za 2 sztuki.

Przejrzyj watki , zestaw avr 147 + hkts 11 jest czesto polecany.
 
Do góry