Hisense 65U8QF - Dlaczego wybrać znaną markę

gliderforester

New member
Pytanie w temacie jest trochę prowokacyjne, bo ten model chińczyka wciąż do mnie wraca i jestem bardzo bliski, żeby kliknąć przycisk "KUPUJĘ".

Początkowo, recenzje po premierze były trochę krytyczne, ale ponoć coś poprawili i jest lepiej.
No i jeszcze nad wyraz entuzjastyczny test tutaj na hdtv.com.

Opinie jednak są bardzo podzielone. Jedni piszą, że lepiej znaną markę, inni, że za taką konfigurację i możliwości, trzeba by za produkt znanych producentów zapłacić 2 razy tyle.

Powiedzcie mi dlaczego nie kupować tego chińczyka, tylko soniaka czy panasa?
Tylko argument, że coś jest lepsze bo jest znane, już do mnie nie trafia.

Chcę wydać max 6 kzł. Telewizor nie może być mniejszy niż 65 cali. Głównie do VOD (Netflix, Dysney+) więc Dolby Vision jest warunkiem koniecznym. Kąty nie są ważne.

Do tej pory jadę na starszej plazmie LG 50PA6500.

Fajnie by było gdyby ktoś mający już doświadczenie dłuższy czas z tym modelem, dał tu jakiś response.
 

emdzy

New member
Miałem 9 dni. oddałem bo kupiłem jbl 9.1 z dolby atmos, a ten tv nie puszczą eARC. wymieniłem na sony ke-65xh9095, czy lepszy? hisense jaśniejszy na pewno. w sony napisy w filmach mają poswiate, takie moje zdanie. no i sony droższy o 1000zl. dla mnie gdyby nie moje napalenie się na atmosa po eARC nie zmieniałbym.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jak masz poświatę tzn że jest źle skalibrowany. U mnie nic takiego nie występuje. Co do Hisense to się zgodzę że zapewne jest jaśniejszy tylko ja swojego soniaka i tak zjechałem na jasności więc po co mi jeszcze jaśniejszy?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pismo przyjmie wszystko.
Brałbym zdecydowanie Oleda 65BX.
Masz w specjalnej ofercie.
 

jasssu

New member
HiSense jest młodym debiutantem na polskim rynku. I do końca nie wiadomo czego się po tych telewizorach można spodziewać. Dlatego ja preferuję jednak bardziej znane marki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak czy siak, oled i tak wygra zdecydowanie.
Wszyscy którzy kupili nowe modele w promocji są zachwyceni.
 

wysio

Member
Bez reklam
@gliderforester i na czym w końcu stanęło? Też chciałem kupić Hisense za jakość obrazu w stosunku do ceny. 4k było dobrą ofertą, obecnie tv trochę zdrożał. Osobiście nie boję się chińskich nowości na naszym rynku, gdyż mam już niezłe doświadczenie z chińską elektroniką i wiem z własnego doświadczenia, że w dużo niższej cenie potrafią zaoferować dużo więcej.
 
Do góry