Heco music style 900 - jaki Amplituner

Glinus06

New member
Witam szanownych kolegów i koleżanki.

Jak w temacie proszę o pomoc w doradzeniu jaki Amplituner wybrać.

Aktualnie posiadam Fronty HMS 900 plus centralny, satelity plus sub kody ( w planach zmiana na heco).

Nie chcę podawać jakie amplitunery mnie interesują aby nie sugerować wyboru prosił bym o subiektywna opinie jaki Amplituner najlepiej się zgra z heco

kino/stereo 50 na 50 - oglądam dużo treści dolby plus hdr ale zależy mi też żeby od czasu do czasu to w miarę zagrało stereo

amplituner może być rocznik 2017-20

Pozdrawiam
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
jak nówka to polecę Onkyo RZ730, a jesli uzywka to lepszy będzie wybór RZ830.
To modele 2018 ale jeszcze spoko dostępne i z wszystkim co potrzeba na pokładzie, 830 mam i zdecydowanie polecam jeśli trafisz z dobrych rąk w dobrej cenie
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam szanownych kolegów i koleżanki.

Jak w temacie proszę o pomoc w doradzeniu jaki Amplituner wybrać.

Aktualnie posiadam Fronty HMS 900 plus centralny, satelity plus sub kody ( w planach zmiana na heco).

Nie chcę podawać jakie amplitunery mnie interesują aby nie sugerować wyboru prosił bym o subiektywna opinie jaki Amplituner najlepiej się zgra z heco

kino/stereo 50 na 50 - oglądam dużo treści dolby plus hdr ale zależy mi też żeby od czasu do czasu to w miarę zagrało stereo

amplituner może być rocznik 2017-20

Pozdrawiam
Jakiej muzyki słuchasz? Co nie odpowiada Ci w brzmieniu w aktualnym zestawie?
 

Glinus06

New member
Witam, muzyki osobiscie slucham bardzo różnej od hip hopu po rock włącznie z popularną, w akutalnym zestawie pionner mial slaba kalibracje pomieszczenia i w kinie srednio radzil sobie z subem oraz ogolnie nie miał polotu w kinie... oraz poprostu chciałem uaktualnić aplituner aby miał nowe opcje... wcześniej miałem starego samsunga h6400 wiec nie czułem potrzeby zmiany ampli teraz mam c8 65 i ogladam sporo netflixsa z atmosem i pionner tego nie ogarniał. Poprostu zalezy mi na poradzie w jakiego producenta sie uda" żeby zagrał z heco
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tak jak Black napisał szukaj z używek w serii RZ8.. - świetne sprzęty w swojej cenie (osobiście miałem RZ810)
 
Do góry