HDD Player Icroon 1TB

krice

New member
Witam,
Na Allegro można kupić taki oto sprzęt:
1TB HDD PLAYER HDMI MKV RMVB WMV DivX
Wpisałem tytuł aukcji ponieważ nie mogę wkleić linka ze względu na brak postów.
Noszę się z zamiarem zakupu czegoś w tym rodzaju. Może nie warto przepłacać za TVIX'a ? Specyfikacja tego sprzętu wygląda obiecująco.
Czy ktoś z forowiczów jest posiadaczem tego urządzenia i może coś powiedzieć na jego temat ?
Dzięki.
 

krice

New member
Naprawdę nie ma na tym forum żadnego posiadacza tego sprzętu albo kogoś kto się na tym zna ?
Wystarczy skopiować niebieski tekst i wkleić w wyszukiwaniu przedmiotu w Allegro by poczytać o parametrach.
garabasz napisał:
To go dyskwalifikuje: MKV (1024x576]
To bardzo słaby argument !!!
To tak jakby powiedzieć że DVD marki X model Y jest do dupy bo odtwarza divx'y. Proszę o konkrety !!!
 

krice

New member
Maxavelli napisał:
O matko. Odtwarzanie MKV w tak zenujacej rozdzielczosci to zaden argument - jak player z MKV, to tylko 1920 x 1080.
OK !!!
Dzięki za wyjaśnienie. Zwracam honor Panu Garabaszowi i odwołuję moje słowa.
 

garabasz

New member
krice napisał:
Naprawdę nie ma na tym forum żadnego posiadacza tego sprzętu albo kogoś kto się na tym zna ?
Wystarczy skopiować niebieski tekst i wkleić w wyszukiwaniu przedmiotu w Allegro by poczytać o parametrach.
To bardzo słaby argument !!!
To tak jakby powiedzieć że DVD marki X model Y jest do dupy bo odtwarza divx'y. Proszę o konkrety !!!
Kolega Maxavelli chyba dość jasno już wytłumaczył. Jeśli dla Ciebie to nie wystarczający argument to poczytaj trochę na forum może się rozjaśni.
 
Do góry