hdd do odtwarzania muzyki

czcibor

New member
witam wszystkich,
chciałbym kupić sobie jakieś urządzenie z hdd umożliwiające odtwarzanie muzyki przy podłączeniu do głośników (tylko i wyłącznie). Urządzenie to ma służyć zamiast kompa do odtwarzania mp3. Nie chce go podłączać do TV ani komputera.
Idealnym rozwiązaniem była by wieża hi fi z dyskiem, ale spotkałem chyba tylko 3 modele:
Sony-NACHD1E-
lub
nas-50hde
phillips
PHILIPS_MCi_500_H.php
Wszystko drogie (jak na ilość pieniędzy jakie chce zainwestować, w dodatku sony słabo dostępne w Polsce).

Przeglądałem szeroką ofertę dostępnych na rynku dysków multimedialnych.
Większość z nich niestety nie posiada wyświetlaczy lcd, gdyż z założenia mają być podłączone do TV. Ja TV nie mam i nie mam zamiaru posiadać, nie jest mi potrzebne ;) Natomiast wyświetlacz w takim urządzeniu zatem jest niezbędny.
Z opcji co znalazłem to rozsądny wydaje się: emtec cube s800, znowuż jest on też już dość drogi.

Co z tańszymi opcjami takimi jak:
Odtwarzacz multimedialny mvix mx 760hd dysk 400gb
lub
STACJA MULTIMEDIALNA MVIX z dyskiem 320GB SEAGATE
(allegro)

lub
MEMUP MULTIMEDIALNY ZEWNĘTRZNY TWARDY DYSK MEDIADISK TWX 640 GB USB 2.0 (sklep Pixmania)

Ma to jakikolwiek sens wydawać pieniądze na te urządzenia? Nie chciałbym wtopić.

pozdrawiam

p.s. Niestety ze względu na antyspamowe zabezpieczenia nie mogę wkleić linków, ale na wszelki wypadek w przypadku urządzeń mniej znanych wkleiłem nazwy sklepów/serwisów gdzie można znaleźć.
 
Do góry