HD z laptopa - czemu sie czka - jak to zbadac?

avadon

New member
Witam,

Zastosowałem się do porad axel-sana i wszystko chodzi płynnie, ale również mam problem z odtwarzaniem napisów. Proszę o pomoc.

tuptus napisał:
Witam sposób axel-san pomógł świetnie :) Tylko teraz nie mogę włączyć napisów w MPC :( Proszę o pomoc !

Cytat:
Napisał axel-san
Ja mam sprawdzony sposob. chociaz twoj sprzet powienien pociagnac nawet na kijowych kodekach :]. jezeli masz pytanie to napisz na gg 1166925 bo bedac szczerym nie chce mi sie pisac ...;]

no nic moze sie zlamie :]
1.Wywal wsyztkie kodeki jakie tylko masz .. wsio ..
2.sciagnij (najlepiej wersje full)
3.Zainstaluj odznacajac DirectVobSub uwazam go za niepotrzebnego.
nastepnie zainstaluj sobie realalternative oraz quicktimealternatiwe nie ejst to konieczne ale sie przyda.
4.Zainstaluj
5.wjedz sobie do konfiguracji FFDShow ustawnienia video .. w zakładne codecs(powinna sie pojawic odrazu) zjedz do pozycji h.XXX (xxx= rozne cyferki ;]) i ustaw wszedzie na disabled.
6.do odtwarzania uzywaj najlepiej media player classic
7.jak wszystko bedzie chodzic jak nalezy to rpzejsdziemy do napisow :]


I jak dalo to cos ? ja odtwarzam 720p na celku mobilnym 1.6 wiec :]
a van helsinga w 720 p udalo mi sie ogladnac na athlonie 1.3 ;]

HD powinno ci wymiatac :]
 

heis

New member
witam,
z góry sorki za odkopywanie starego tematu, ale mi tak samo jak i powyzszym kolegom Bardzo zalezy na odpowiedzi jak sobie poradzic z napisami po skorzystaniu z tego tutoriala przyspieszajacego filmy hd (ktory sie sprawdzil w 100%, no ale ogladanie filmow bez napisow mija sie z celem :???:

z góry dzięki jeśli ktoś już wpadł na to i raczy podzielić się wiedzą
 
Ostatnia edycja:

yARO_81

New member
witam.

i ja za heisem dopisuje sie z prosba o pomoc przy napisach bez DirectVobSuba.

w MPC teraz Kompania Braci w 1080 smiga i wyglada pieknie. znam ja na pamiec wiec bez napisow da rade ogladac ale co wlasnie z innymi filmami.

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)
 

bogdanzieba

New member
Mam problem z odtworzeniem filmu bajki w full HD na laptopie Acer Pentium Core2Duo, pamięci 2 GB, dysk 250 GB, grafika Geforce 9300M GS. Zrobiłem jak opisujecie nie przycina się lecz czasem obraz się zrobi zniekształcony, przez chwilę widać "kwadraciki". Klatki na poziomie 22. Co poradzicie?
 
Ostatnia edycja:

snooze007

New member
Napisy czyta sam ffdshow video...

Prawy przycisk myszy na ikonę ( tę w trayu) i na rozwinietej liscie pojawi sie opcja " Subtitles", poniezej jest wiersz z określeniem źrodla pliku napisów...
 
Do góry