HD Ready czy Full HD?

torell

New member
Witam,
Zdecydowałem, że zakupię plazmę, prawdopodobnie 42 cale. Odległość od telewizora to ok. 3 m. Sygnał z kablówki analogowy (więc lcd odpada). I teraz pytanie - hd ready czy full hd? Na co zdecydować się przy takim sygnale?
Napewno będę też oglądał na nim jakieś filmy w jakości hd, ale przeważnie będzie to TV. Myślałem nad jakimś sprzętem firmy Panasonic. Co o tym myślicie?
 

stapoz

New member
full HD - teraz to juz standard. To tak jakby zastanawiac sie czy CRT czy LCD/Plazma :)
Jak plazme to Panasonic jest bardzo dobrym wyborem
 

JackS.

New member
Bez reklam
torell napisał:
Napewno będę też oglądał na nim jakieś filmy w jakości hd,
No to zdecydowanie rozsądniej będzie wybrać TV z matrycą 1920 x 1080. Tym bardziej, ze różnice cen między telewizorami Full HD a nie Full HD zrobiły się już niewielkie.
 

torell

New member
W takim razie co możecie powiedzieć o moim wyborze:

Panasonic TX-P42S10E

Sprawdzi się do zastosowań, o których napisałem wyżej? Szczególnie do sygnału analogowego...

A może wogule jest w tej cenie (~3300) jakiś lepszy godny polecenia?
 

OSKAR1971

New member
torell napisał:
W takim razie co możecie powiedzieć o moim wyborze:

Panasonic TX-P42S10E

Sprawdzi się do zastosowań, o których napisałem wyżej? Szczególnie do sygnału analogowego...

A może wogule jest w tej cenie (~3300) jakiś lepszy godny polecenia?

Ten model to dobry wybór. Jedyny poważny minus to dźwięk.

Ale mimo wszystko sugerowałbym wymianę kablówki na cyfrową bądż satelitę. Dopiero w HD widać co te TV potrafią...
 

Gie

Member
Bez reklam
Czy materiał SD będzie wyglądał lepiej/gorzej/tak samo na matrycy Full HD niż na HD Ready? Konkretnie plazmach serii X10 i S10.
 
Do góry