HbbTV w ES6800

Novac

New member
Czy wiecie może czy da się uaktywnić HbbTV na tym telewizorze? Miałem serie D i tam można było tym o to sposobem***Samsung TV model D6500Czy ktoś może to uaktywnił? Fajnie byłoby mieć to na Euro bo TVP1 nadaje HbbTV
 

zarluk

Member
Czy wiecie może czy da się uaktywnić HbbTV na tym telewizorze? Miałem serie D i tam można było tym o to sposobem***Samsung TV model D6500Czy ktoś może to uaktywnił? Fajnie byłoby mieć to na Euro bo TVP1 nadaje HbbTV

Można przy pomocy tego:
Kod:
http://www.ebay.de/itm/Ersatz-Service-FB-HbbTV-f-Samsung-UE40ES6100-UE46ES6100-UE55ES6100-UE60ES6100/230805673928?ssPageName=WDVW&rd=1&ih=013&category=61312&cmd=ViewItem
 

Novac

New member
To to ja znalazłem. Ale powiem więcej chciałem to zrobić domowym sposobem i udało się.
Dwa dni siedzenia kombinowania i działa.
Potrzeba do tego pilot Logitech Harmony One.
Właśnie uaktywniłem Menu serwisowe i zmieniłem region.

Pozdrawiam:-D
 
Dobrze jakbyś to opisał dla potomnych. Przecież nikt nie będzie do jednej zmiany kupował pilota na zagranicznych aukcjach. Sporo ludzi posiada uniwersałne piloty więc na pewno przyda sie manual.
 

ernet

Active member
Bez reklam
To to ja znalazłem. Ale powiem więcej chciałem to zrobić domowym sposobem i udało się.
Dwa dni siedzenia kombinowania i działa.
Potrzeba do tego pilot Logitech Harmony One.
Właśnie uaktywniłem Menu serwisowe i zmieniłem region.

Pozdrawiam:-D

Akurat mam Logitech Harmony One więc tym bardziej chętnie- jak wielu innych - dowiedziałbym się,jak to zrobić. Tym samy przyłaczam się do prośby o dokładny opis ( krok po kroku ), jak tę funkcję uruchomić.
 

darknes64

New member
Właśnie uaktywniłem Menu serwisowe i zmieniłem region.

Hmm, uaktywnić menu serwisowe ? No przecież w menu serwisowe można wejść orginalnym pilotem. Fakt, że nie wszystkie opcje są aktywne. I chyba o to Tobie chodziło ?

No i chyba nie pozwolisz aby Twoje dwa dni siedzenia na problemem poszły na darmo ? Podziel się swoimi doświadczeniami i zlikwiduj monopol Samsunga na wiedzę w tej materii :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry