harman kardon bds 300

starx

New member
Witam chciałbym zakupić kino harman kardon bds 300 a ponieważ z racji miejsca zamieszkanie niestety nie mam możliwości obejrzenia w/w zestawu na żywo.
Chciałbym zapytać szanownych kolegów którzy mieli lub może wciąż mają przyjemność obcowania z w/w zestawem jak on się sprawdza?
U mnie miałby służyć głównie poza odtwarzaniem filmów z bluray jako audio to telewizji (n-ka) natomias poza tv, funkcjonowałby jako radio.
Dodam że jak na razie używam leciwego amplitunera technicsa (sa gx 130) z kolumnami technicsa (SB-CD320)
Z góry dziękuję za jakąkolwiek opinię.
 

starx

New member
Z tego co wiem bds-370 od bds-300 różni się tylko tym że 370 ma 3D, a ja mam telewizor który nie obsługuje 3D, a póki co na zmianę telewizora się nie zanosi, niestety
 

starx

New member
Rozumiem że te wejścia HDMI mają służyć głównie ograniczeniu ilości okablowania bo równie dobrze można podłączyć kabel hdmi do telewizora a dźwięk bezpośrednio do amplitunera, czy dobrze rozumuję?
Natomiast nie bardzo wiem o co chodzi z kalibracją, czy mógłbym prosić o wyjaśnienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podłączając po Twojemu stracimy na jakości dźwięku.

EZset czyli automatyczna kalibracja poustawia za ciebie , głośność w poszczególnych kanałach, czestotliwości odcięcia, odległości do kolumn, czasy opóźnień.
 
Do góry