Harman Kardon BD-P10

kempiD

New member
nie polecam upgredu softu WRZUTA - BDP10_SW_V1.06
same problemy, SALT nie widoczny jak tez BDP10 nie widzi połwe dotychczas odtwarzanych plyt br. Teraz szukam starego softu v1.05
 

kempiD

New member
moj HK ma nr seryjny TL0001-14150 z godnie z informacją na stronie mam powyzej TL0001-09182
wiec powinien być zainstalowany mechanizm BP06
prośba jeśli ktos dysponuje softem BDP10_SW_V1.05 o udostępnienie
 

Kejup

Member
Bez reklam
Witam!
Mam BDP10 o numerze seryjnym TL0001-06613, Loader: BT16 czyli to oznacza, że mogę zapomnieć o nowym sofcie itd.? Czy pojawiło się może coś jeszcze dla tych blu-ray, np. odtwarzanie plików FLAC?
 

ROMI64

New member
Instrukcja obsługi BDP10

Witam wszystkich.
Poszukuję instrukcji obsługi do BDP10 w języku polskim.
Może ktoś mi pomoże...:|
 

ROMI64

New member
Polskie czcionki w BDP 10 H/K

Witam,
Czy ktoś wie jak można ustawić aby odtwarzacz czytał polskie czcionki?
Z góry dziękuję :)
 

piodom1

New member
Problem.

Witam.
Mam powtarzający się problem na moim BDP10 przy odtwarzaniu niektórych płyT BLUE RAY (Ksiądz, Conan). Odtwarzacz wyraźnie ma problem z przepustowością. Obraz zatrzymuje się na kilka sekund po czym film ponownie rusza aby zatrzymać sie znowu na kilka sekund. Pomaga pauzowanie pilotem choćby na sekundę aby spokojnie obejrzeć kolejne kilkanaście sekund. Poprawiła się sytuacja po wgraniu sterowników o numerze SW_V1.08 ale już najnowsza produkcja (Immortals) zdołała doprowadzić mój BDP10 do podobnego "kaszlu". Może ktoś z was mi pomóc? Nr seryjny mojego odtwarzacza:TL0001-04773.
 

cebul0503

New member
Witam,

Mam problem z odtworzeniem Bonda "Spectre" na bluray na HK BDP10. Odtwarzacz podaje komunikat że niezbędna jest aktualizacja oprogramowania, natomiast ostatnia dostępna aktualizacja na stronie HK jest z 2011... Miał ktoś podobny problem/rozwiązanie?
 

Neoman

New member
prośba o soft do BDP 10

Cześć ,może ktoś ma jeszcze soft do BDP 10 bo nie umiem nigdzie znaleźć . Nr seryjny : TL0001-14460
Mam wgrany soft 1.05 ,a ostatni to 1.08 i o taki proszę. Dzięki
 
Do góry