Harman Kardon AVR161 nie działa sterowanie Androidem.

fador88

New member
cześć wszystkim, zakupiłem amplituner Harmana model AVR161, który jest całkiem nowym wyspustem tej firmy. Problem w tym że miał być kompatybilny z Androidem a nie jest. Pobrałem aplikację AVR Remote oraz 2 inne ze sklepu Android i nie znajduje w nich mojego amplitunera. Muszę coś właczyc w ustawieniach czy po prostu się nie połączy z tym modelem?
 

fador88

New member
Mam tą samą też zainstalowaną i mi go nie znajduje. Muszę coś w ustawieniach amplitunera zmienić żeby był widoczny dla Androida? Połączony jest przez bluetooth i wysyłać muzykę mogę bez problemu.
 

fador88

New member
Dzięki za odpowiedzi, podłączyłem pod sieć domową i android zadziałał. Mam jeszcze jeden problem, mianowicie mam głośniki HKTS65 i mam problem z podłączeniem subwoofera. Próbowałem najpierw podłaczyc pojedynczym kablem z wyjścia:SUBWOOFER w amplitunerze pod wejście LFE na samym Subwoferze i niestety nic nie słychać. Muszę coś zmienić w ustawieniach amplitunera? Jak ewentualnie podłączyc ten głośnik poprzez transmiter który jest w zestawie, bo nie widzę żeby ten amplituner miał wyjścia audio żeby je podpiąć pod transmiter.
 

fador88

New member
Wygląda na to że Subwoofer po prostu jest uszkodzony. Dziwne bo jest kompletnie nowy, no ale widać że i nowy sprzęt może nie działać. Próbowałem mu podawać sygnał z wyjścia głośnikowego i także cisza. Mierzyłem miernikiem ile daje wyjście SUB z amplitunera i jest podobnie jak z wyjść na głośniki, skacze rzędy parę mV. Tylko dziwne że próbowałem podpiąć normalny głośnik po wyjście SUB i ten także nie wydawał żadnych odgłosów.
 

fador88

New member
Nie robiłem, podpowiesz jak ją zrobić? Musze do tego użyć ten mikrofon który wpinam z przodu? A nie jest przypadkiem tak że ten sub zagra tylko poprzez ten transmiter? Tylko z drugiej strony po co by było to wejście LFE...
 

fador88

New member
Nie no rzeczywiście głupota z mojej strony, tam wychodzi tylko sygnał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie robiłem, podpowiesz jak ją zrobić? Musze do tego użyć ten mikrofon który wpinam z przodu? A nie jest przypadkiem tak że ten sub zagra tylko poprzez ten transmiter? Tylko z drugiej strony po co by było to wejście LFE...

Tak za pomocą tego mikrofonu. Wpinasz go z przodu amplitunera. Potem już Cię będzie prowadziło dalej. Wszystko jest na pewno opisane w instrukcji.
 

fador88

New member
Wykonałem test i wszystkie głośniki słychać a Subwoofer cisza. Raczej nie pozostaje inna możliwość jak uszkodzony subwoofer.
 
Do góry