Harman Kardon AVR 460 - problem

Letkas

New member
Witam, prośba o zdiagnozowanie o co kaman - do ampka mam podłączony BD 10 też HK i ostatnio wyświetla mi wszystko na zielono :???:. Czasami jest normalnie ale przeważnie jest na zielono. Myśłałem ze to wina BD ale jak wypiąłem kabel HDMI z ampka i właczyłem tryb DVD - to ekran w TV powinien byc czarny - a tez ma poświatę zieloną! Nic takiego się nie dzieje przy cyfrowym dekoderze od kablówki, ani przy Play`aku 3 czy Xboxie.
Co to może być? I czy tylko serwis?
Dzięki z góry za ewentualne uwagi.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Spróbuj odsunąć tego Blu Ray-a najdalej jak Ci pozwoli na to kabel HDMI (najlepiej tak na metr od TV) i sprawdź, czy problem nadal występuje. Raz się spotkałem z czymś takim w przypadku głośników. Teoretycznie zaleca się odległość każdego z komponentów kina większą niż 50 cm w pionie i poziomie, aczkolwiek rzadko występują takie problemy nawet jak jest bliżej. No ale to jest jedyny pomysł jaki mi się na razie nasuwa na myśl.
 

pkomp

New member
bd podpiete do tv też świeci na zielono?na innym kablu również?to uwalone bd i żadne odstawianie nic nie da bo nigdzie nie ma tak duzych zakłócen by cos takiego wogóle spowodować
 

Letkas

New member
No więc najpierw zamieniłem kabel -dalej to samo, ale wystarczyło że podłącze BD pod gniazdo dekodera, playaka czy xboxa i wszystko gra.... działa bez zielonego ekranu i zejścia do 561i na Media Server, Tv Cable i Game. Na DVD jest lipa :/ Czyli to amp....
 
Do góry