Harman Kardon AVR 360 czy Yamaha RX-V771

Harman Kardon AVR 360 czy Yamaha RX-V771?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Sławo

New member
Panowie Profesorowie-to jest młody student!!!

Jemu już łeb(pardon)urywa od mowy trawy-krótszy, dłuższy bas, pre-out, pure direct. Trzeba rzeczowo po robotniczo-chłopsku, na poziomie zrozumiałym dla Obywatela; no to do boju: nie zwracaj uwagi na deperele, z których w zyciu nie skorzystasz, różnica w mocy 2, 15 czy 20W nie mają ŻADNEGO znaczenia. Zobacz ile to kosztuje, jak to wygląda, który ci się łatwiej obsługuje, który łatwiej podłączyć kablami od głośników i TV, który ma przezroczysty tor wizyjny...... który jest bardziej niezawodny, ma dłuższą gwarancję a jak sie znasz: to wybierz ten który lepiej zagra, ale to nie takie proste, bo to bardzo dobre klocki. Twierdze, nie wiem czy mnie nie skatują userzy HK, że Yamaha ma prostsze menu (GUI), łatwiej się jest dobrac do ustawień ale gra bardzo analitycznie. HK gra po amerykańsku.... no i wygląda inaczej niż reszta amplitunerów... Jedź do jakiegoś salonu, pooglądaj, poustawiaj, pogrzeb, posłuchaj ale się nie napalaj (faceci doradzą ci to na czym mają największy obryw, albo to co łamie półki magazynów i ni ch..ja nie chce schodzić normalka-handel)- po czym wróć na forum, BN zrobi ci dobrą cene (to taki Smerf Pracuś co na wszystkim się zna) a już na pewno doradzi i kupisz to co będziesz chciał. 771 kupiłem do stereo z NS 555 i jestem bardzo zadowolony. Harmana brałem pod uwagę ale 255 gdy była to bomba atomowa w swojej klasie ale z pewnych powodów musiałem odpuścić.
A tam, nie zwracaj uwagi na rozwrzeszczany tłum-mądry facet zawsze wybiera SAM, jak kobietę....zbierz dane kup a nie pożałujesz. Dp TV Panasa tylko Yamaha!
PS.
każdy sprzęt od TV po Amplituner trzeba skalibrować wtedy da z siebie wszystko co ma najlepsze, w sklepie graty chodzą na ustawieniach sklepowych, że oczy i uszy urywa-ale to ściema....
 

armi

New member
Bez reklam
pioneer 921 zdobyl EISA a jakoś chwalony i polecany nie jest :)
jak nie posłuchasz i nie dobierzesz pod siebie to nie będziesz wiedział który Ci pasuje
 
Do góry