Harman Kardon AVR 247 + HECO Victa 500

baster_m

New member
Przymieżam się do kupna Harman Kardon AVR 247 + 2x HECO Victa 500, z czasem dokupie pozostałe głośniki. Mam pytanie czy na początek taki sprzęt wystarczy czy może coś innego.
 

baster_m

New member
pokój

po amplituner chce podłaczyć : dvd, dekoder cyfry, słucham radia i ogólnej muzyki, pokój ma około 30m2 plus standardowe umeblowanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pemo

New member
heco 500

Radzę ci weż JBL ES testowałem HECO to nie to JBL klasa zarówno w muzyce jak i w kinie .Jest pieknie.Grają z Onkyo 605.Polecam
 

gradiso

New member
Witam wszystkich (to mój pierwszy post).

Od kilku dni wertuje forum. Czas już powoli u mnie na wymianę sprzętu, a w związku z tym, że klimat podobny do tego tematu to pozwólcie, że sie podepnę. Warunki podobne jak u poprzednika czyli pokój ok 30m2 typowe umeblowanie. Lubię słuchać muzyki (różne klimaty) więc nie ukrywam że duże znaczenie będzie miało dla mnie stereo a później kino domowe (jednak zdecydowany jestem na ampli nie wzmacniacz). Aktualnie posiadam ampli Yamaha HTR-5630RDS, DVD-S540, Kolumny Eltax Discovery(jakie są takie są), oraz suba Koda SW-3500.
Przymierzam się na początek do wymiany amplitunera i kolumn narazie same przody. W kręgu zainteresowania jest właśnie HK 247, Denon 1908, oraz Onkyo 605(chociaż Onkyo przeraża mnie nieco stylistyką). Do tego para kolumn myslę że JBL lub Dali. Chociaż w temacie kolumn jestem nieco z tyłu niż przy amplitunerze.
Tu właśnie szczególnie ukłon do "blackninja" jako eksperta. Co z tym począć? Co będzie grało w miarę dobrze w stereo i z jakimi kolumnami? Chciałbym poczuć różnicę w stosunku do obecnego zestawu, a i żona wtedy łatwiej przełknie wydatek w postaci kilku tysięcy :D .
Bardziej skłaniam się do HK 247 plus JBL zgodnie z uwagami powyzej, ale umysł mam jak najbardziej otwarty na inne propozycje.
Myślę także że co do szczegółowej wyceny na koniec to także dojdziemy do porozunienia jak już wszystko wybiorę, ale chętnie usłyszę ile trzeba będzie dołożyć (do tych 3200) w przypadku modelu HK 247. Może być na prv.
To tak na początek.
Pozdr
darek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry