Harman + JBL. Jakie model?

r04r

New member
Zdecydowałem się na zakup sprzętu Harmana i głośników JBL, nie mam jednak pojęcia jaki model wybrać? Skłąniam się ku amplitunerowi Harman 247 i DVD 37 oraz głośnikom JBL z serii ES. Czy mógłby ktoś mi roświetlić różnicę midzy niższymi a wyższymi modelami? Po prostu doradzić czy to dobry wybór czy lepiej inny model. Dodam, że najwięcej oglądam filmów, ale muzykę też słucham, ale nie jest tak priorytetowa jak filmy.

Z góry dziękuje za wszystkie porady.
 

xform

Member
W kinie HK 247 sprawdzi się bardzo dobrze (sam go mam ale z innym zestawem kolumn 5.1) - co do DVD zastanów się jakiego rodzaju filmy bedziesz oglądać - jesli kompresowane divx z napisami to moze zamiast HK DVD 37 coś z Fergusona (3x tańszy i chyba wcale nie gorszy) lub pioneera? Sam mialem kupować DVD Harmana ale w tej chwili chyba zdecyduję się na fergusona 880 (nowy model, USB na pokładzie, wszystko odtwarza jak leci :).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będziesz mocno zadowolony z zestawu HK + ES -y :D.
Możesz zapytać blackninja na priw - ma dobre ceny
 

gilek1975

New member
Bez reklam
r04r - witam. Kup sobie AVR 347, będzie Ci grało zaj...... U mnie pomieszczenie 22 mkw. Kino to 70%, muzyka 30% i jestem bardzo zadowolony. Co do DVD to wszystkie dvix mi odtwarza, miałem tylko jeden problem z dźwiękiem, ale płytkę wysłąlem do blackninja i miał to samo. Tak więc to nie była wina DVD. AVR 247 ma mniej mocy na wyj. tak więc z 347 wg. mnie będzie lepiej grało. W każdym bądź razie u mnie bomba :D .
Pozdrawiam
 
Do góry