Harman avr245, DVD37, JBL Northridge E80 E20 EC25 E150

kafar

New member
właśnie zakupiłem (i czekam na przesyłkę) Harman avr245, DVD37, JBL Northridge E80 E20 EC25 E150 - co sądzicie o takim zastawie?
 

Rondel

New member
A ja bym kupił starszą wersję AV-R 435, bo najlepiej ze wszystkich amplitunerów Harmana gra w stereo ( po wygrzaniu oczywiście):cool:
 

haszek

New member
dvd harman

kafar napisał:
właśnie zakupiłem (i czekam na przesyłkę) Harman avr245, DVD37, JBL Northridge E80 E20 EC25 E150 - co sądzicie o takim zastawie?

Witam !

Myśle o podobnym zestawie ale z dvd 47(SACD).Jestem zdecydowany na harmana ale pojawiła się mała wątpliwość
Jak ten sprzęt radzi sobie ze skalowaniem obrazu (kość zoran montowana np. w dvd samsunga , lg).
Konkurencja w podobnej cenie np. Denon dvd 1930 oferuje faroudja.


Pytanie - czy warto kupić dvd47 ?

Pozdrawiam
Haszek
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zastosowane elementy nie stanowią o efekcie końcowym, dla potwierdzenia Faroudja jest montowana w plazmach LG, Hisense :)
 

haszek

New member
harman 245

Witam

Byłem dzisiaj w sklepie posłuchać jak gra Harman avr245, DVD47, JBL Northridge E80 E20 EC25 E150 i kiszka z harmana avr 245 poszedł dym . Kolejna dostawa za dwa dni więc muszę czekać .
Może szanowni Koledzy poradzą ,gdzie można we Wrocławiu komfortowo odsłuchać w/w sprzęt. :confused:
 

Rob_Maczug

New member
mam problem z włąsciwym podłączeniem AVR z resztą sprzętu, doszedłem do tego ,że brakuje mi tylko dzwięku w AVRze z dekodera.
Podłączone mam tak:
avr-dvd = optyk
dvd-tv = component
dekoder-avr = hdmi
avr-tv = hdmi (by przekazac obraz z satelity)
avr-tv = chinch (dzwiek) i tego dzwięku nie mogę złapać.
Może ktoś z Was rozwiązał ten problem i zdradzi jak podłączyć ?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wypadałoby jeszcze podłączyć dekoder kablem cyfrowym (optycznym lub koaksjalnym) albo chinchami. Najwyraźniej HDMI przesyła tylko obraz. I sprawdź ustawienia obu urządzeń.

ArtS :)
 

Rob_Maczug

New member
chyba coś źle robie , w dekoderze chinche pod audio , tak samo podłączam do avra, na nim , w związku z tym że obraz idzie po hdmi tak mam ścierzkę HDMI 1 /NONE ( oprócz NONE są wybory coax i opty) , ale to przecież nie to

wydaje się proste , a jednak....

pomocy, bo w takim układzie jest bez sensu puszczać obraz z dekodera przez avr, bo tylko wymusza włączanie avr przy oglądaniu tv (dekodera)
 

smok

New member
Pablo1964 napisał:
Będziesz z pewnością zadowolony. 435 gra świetnie. Nie ma HDMI, ale mnie akurat to nie przeszkadza.
jedyną różnicą miedzy 435 a 445 jest brak hdmi? przecież to ponad 1tys. różnicy. warto tyle dopłacac?
 
Do góry