H/k bds 5 . Bds570

JARUL

New member
Witam
Jestem posiadaczem kina H/K BDS800 opartym na ampli BDS5 ,ogólnie jestem bardzo zadowolony ze sprzętu ,chociaż mógłby być bardziej rozbudowany jeśli chodzi o podłączenia HDMI tylko jedno np. ale to szczegół ,ostatnio pojawił się nowy kombajn z H/K o nazwie BDS570 już z 3D HDMI 1.4 i takie tam , zastanawiam się czy warto się pokusić o wymiane sprzętu oczywiście tylko ampli bo na głośniki(HKTS60) nie mogę złego słowa powiedzieć ,u mnie grają na 50m otwartej przestrzeni i jak dla mnie czyli amatora wystarczy.
 

vince85

New member
Bds570

Przymierzam się do kupna BDS570, stąd może moja nadaktywność w różnych powiązanych z tym tematach. Może już ktoś miał okazję go przetestować - jeśli tak, to proszę o opinię. Również byłbym ciekaw opinii o brzmieniu BDS5.

pozdro
;)
 

vince85

New member
Bds570

Dzięki, blackninja, ale czy w tym zestawie jest ten sam /albo akustycznie identyczny/ amplituner
jak BDS5790 ? I czy BDS570 ma wyjście pre-out / chcę podłączyć lampowy wzmacniacz do stereo/?
A może słuchałeś brzmienia tego Harman Kardona w stereo ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak na urządzenia allinone to super, w porównaniu do normalnych klocków kina domowego tez sobie radzi oczywiście w tym budżecie ampli+blu.
 

vince85

New member
stereo w HK Bds570

A gdybyś / nie oglądając się na pewne różnice w łącznym koszcie/ miał wybrać Bds570, Marantza NR1602, Onkyo 609, lub /w porywie szaleństwa , bo zdecydowanie bardziej pasuje mi slim, Marantza SR 606 + do tego osobno Blue-Ray? Słucham sporo muzyki / jazz, rock, klasyczna/ i oglądam dużo filmów
/ to jest życie, nie ?/ w dużym i wysokim pomieszczeniu /ale słucham "w poprzek", w odległości ok. 4 m od kolumn i telewizora/. Kolumny AudioPhysic Virgo + sub B$W i lampa Jadis Orchestra, która niestety nie daje sobie rady z tymi kolumnami i z tym pomieszczeniem /brak basu, chyba, żeby ją mocno odkręcić, czego nie chcę robić/ . Wspomagam stereo subem i z gruba / niestety już nie audiofilsko/ da się słuchać muzyki, ale chciałbym na mniej wyrafinowane odsłuchy uniezależnić się od lampy i móc bez bólu serca i uszu czasami słuchać muzyki tylko z ampli. Proszę o radę .:sad:
 

vince85

New member
Dzięki wielkie - przeczuwałem, że M606 będzie Twoim faworytem, ale ta jego wysokość...Musiałbym ich wszystkich posłuchać w warunkach domowych, ale niestety jedyny porządny sklep w mojej okolicy za odsłuch w domu winszuje sobie 300 PLN od sztuki ! Sam nie wiem, co zrobię, ale raz jeszcze serdeczne dzięki.:)
 
Do góry