h/k 245 /445/ 645?

autorus

New member
Zastanawiam się nad kinem domowym ale ponieważ mam mało info na temat tych sprzętów ( co widać w temacie, rozbierzności cenowe spore) to postanowiłem spytać się na grupie.

Stosunek muzyki do filmów 20/80, pokój 25m2 kolumienki missio 733i cały zestaw. sub jamo. mam nbox z hdmi, dvd z hdmi plasmę z jednym hdmi .

Nie mogę znaleść instrukcje do tych modeli, może by mi było łatwiej :) albo wprost przeciwnie.

Autorus
 

maniek700

New member
Witam, jak cie stac to bierz H/K AVR 445 (średnia klasa) :D moj znajomy ma to cudo ;) duzo potrafi, a tym bardziej ze masz w TV jedno HDMI a AVR 445 ma 2 wejscia HDMI i wyjscie ;) W twoim przypadku DVD i N-ke podloczysz do AVR 445 a amplituner do TV przez HDMI :cool: Modele AVR 245 (niska klasa) i AVR 645 (najwyzsza klasa) takze posiadaja HDMI ale moim zdaniem AVR 445 super gra :D (stosunek jakosc/cena). Pozdrawiam
 

autorus

New member
maniek700 napisał:
Witam, jak cie stac to bierz H/K AVR 445 (średnia klasa) :D moj znajomy ma to cudo ;) duzo potrafi, a tym bardziej ze masz w TV jedno HDMI a AVR 445 ma 2 wejscia HDMI i wyjscie ;) W twoim przypadku DVD i N-ke podloczysz do AVR 445 a amplituner do TV przez HDMI :cool: Modele AVR 245 (niska klasa) i AVR 645 (najwyzsza klasa) takze posiadaja HDMI ale moim zdaniem AVR 445 super gra :D (stosunek jakosc/cena). Pozdrawiam


Jeśli chodzi o ceny to róznica między 245 a 445 jest spora tzn 2kzł, natomiast pomiędzy 445 a 665 już tylko połowę tego. Ale dzięki za sugestie.

Gdzie się można dopytać o ceny u importerów?

Pozdrawiam

Autorus
 

smok

New member
jakie kolumny do 4tys.polecilibyście do h/k 445 no i czy denon 1930 będzie odpowiedni do tego zestawu, czy lepiej dołożyc np do 2930? (ważna jakośc cd)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do 4000 polecę Ci E80+EC25+E20+E150 spokojnie sięmieścisz i jeszcze zostanie.
Z DVD lepiej zrobisz kupując DVD HK 37 lub 47 i do tego oddzielny odtwarzacz CD HD970 lub HD950, jakośc wtedy murowana i nie ma półśrodków.
 

autorus

New member
blackninja napisał:
Do 4000 polecę Ci E80+EC25+E20+E150 spokojnie sięmieścisz i jeszcze zostanie.
Z DVD lepiej zrobisz kupując DVD HK 37 lub 47 i do tego oddzielny odtwarzacz CD HD970 lub HD950, jakośc wtedy murowana i nie ma półśrodków.

Dokladnie, ja szukam aktualnie hk do 1000zl dvd bo wyzej to raczej bez sensu juz. A ampli wiadomo u blackninja bo nikt nie ma leprzych cen :)
 

smok

New member
blackninja napisał:
Do 4000 polecę Ci E80+EC25+E20+E150 spokojnie sięmieścisz i jeszcze zostanie.
Z DVD lepiej zrobisz kupując DVD HK 37 lub 47 i do tego oddzielny odtwarzacz CD HD970 lub HD950, jakośc wtedy murowana i nie ma półśrodków.
a czy przy 20m2 jest sens kombinowac z mocniejszymi kolumnami? myślałem tutaj o zamianie e80->e90, e20->e30 no i e150->e250. żebysmy się dobrze zrozumieli chodzi mi o lepszą jakosc brzmienia, a nie co głośniej huknie sąsaidom;)
co do dvd h/k37/47 będę musiał gdzies je porównac z denonem1930/2930, ale zdaje sobie sprawę że przy tym zestawie słuchanie muzyki na dvd (no chyba że klasa high-end) to małe nieporozumienie. dlatego też zbieram kaskę na trzeci klocek.
dzieki za odp.
 

autorus

New member
Też Ci proponuje 3 klocki. Własnie rozglądam się za dvd najlepiej 47. Ale chcę kupic urzywane, bo niestety wydać ponad 1600zł dziś gdy toshiba hd-dvd kosztuje 2200 jest moim skromnym zdaniem decyzją conajmniej nietrafioną i także bardzo lekkomyślną. Więc mam zamiar wydać ok 1kzł na dvd albo od razu toshibę ( tylko wiadomo ze nie wiadomo :) który format wygra. Gdyby br czytał dvd to by już było prościej ale dla mnie na dzień dzisiejszy faworytem jest hd dvd właśnie dlatego zeby ilośc klocków w domu się zgadzała.

Autorus

smok napisał:
a czy przy 20m2 jest sens kombinowac z mocniejszymi kolumnami? myślałem tutaj o zamianie e80->e90, e20->e30 no i e150->e250. żebysmy się dobrze zrozumieli chodzi mi o lepszą jakosc brzmienia, a nie co głośniej huknie sąsaidom;)
co do dvd h/k37/47 będę musiał gdzies je porównac z denonem1930/2930, ale zdaje sobie sprawę że przy tym zestawie słuchanie muzyki na dvd (no chyba że klasa high-end) to małe nieporozumienie. dlatego też zbieram kaskę na trzeci klocek.
dzieki za odp.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy 20m2 zrobiłbym tak

e80->e90............E-80 zostają
e20->e30............zmiana na E-30
e150->e250.........zostaje E-150P

Oczywiście można zastosowac wariant bardzo optymistyczny i wziąść wszystko na maksa ale kolumny nie będą grały nawet połową gwizdka bo sie ni eda usiedzieć :)
 

smok

New member
blackninja, widzę ze 445 sporo potaniał, skąd takie obniżki?
jak u Ciebie przedstawia się aktualna cena?
i jeszcze jedno czy do jbl e80+e25+e30+e150 rozsądnieszym zakupem bedzie 245 czy 445...sorry ale nie wiem co robic,a nie mialem mozliwosci posluchac 445 i chyba musze Was zaprosic:kom:
 

autorus

New member
avr 645 to dopiero potaniał z 5500 do 4800. I to nie za bardzo wiadomo czemu. Moze nowe modele wejdą czy co?

Autorus

smok napisał:
blackninja, widzę ze 445 sporo potaniał, skąd takie obniżki?
jak u Ciebie przedstawia się aktualna cena?
i jeszcze jedno czy do jbl e80+e25+e30+e150 rozsądnieszym zakupem bedzie 245 czy 445...sorry ale nie wiem co robic,a nie mialem mozliwosci posluchac 445 i chyba musze Was zaprosic:kom:
 
Do góry