Gwiezdne wojny - część VII bije rekordy !

bubafat

Active member
Bez reklam
Alez nie. Jaskinia jest dobra. Trzeba ja tylko umocnic. Mccartyzm, Index Expurgatorius, Swieta Inkwizycja, apartheid, ustawy norymberskie. Jest tyle dobrych pomyslow do wykorzystania. Narazie rozmontujmy porzadek demokratyczny w ojczyznie. Cudzy Trybunal Konstytucyjny nie sluzy dobrze stanowieniu prawa. Demokracja szlachecka i Sejm, jak z historii wiadomo, tez sie nie sprawdzily, bo byly bezposrednim powodem oslabienia i upadku Rzeczpospolitej. Ale nie trzeba trzeba martwic sie nad tym jak zmienic ordynacja wyborcza, czy konstytucje, bo w czasach wojny, demokracja, sejm i podobne rzeczy sa niepotrzebne, a zasadniczo niewskazane.
Here we go again jak nawiali starozytni, tyle ze w dzisiejszej wersji.
Problem polega na tym, ze fanatycy po drugiej stronie muru, maja silna wiare i determinacje i sa gotowi nie tylko odebrac zycie ale i je oddac. Wasi "bojownicy", sa gotowi walczyc co najwyzej z przejawamy rownouprawnienia w popkulturze, nazywajac je "lewactwem" i podkulajac ogon przy napotkaniu pierwszej trudnosci. Muzulmanscy gazi, walczacy o to samo, sa gotowi zabic. Cieniutko.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Trybunal konstytucyjny jest dobry bo jest Peowski tak? To, ze obsadzili sobie stolki bo czuli przegrana to jest w porzadku. Demokracja tak, ale tylko gdy rzadzi PO. Nie, nie jestem za PiS i nie nosze moheru. Nabijac na pal tych co inaczej wygladaja i mowia tez nie chce. Jednak wkurza mnie jak mniejszosc narzuca swoja wole wiekszosci, wkurza mnie, ze ludzie szybko zapominaja kto rozmatowal i wyprzedal gospodarke i wychodza na ulice pod przywodctwem glownego alimenciarza kraju i pod dyktando naczelnego para dziennikarza Lisa. Wkurza mnie gdy ktos na sile chce mi wmowic, ze dwoch panow tworzy rodzine i jeszcze nalezy im dac prawo adopcji. Wkurza mnie tez to, ze leci sie z skargami na wlasnych rodakow do Brukseli i Niemców a ci drudzy osmielaja sie nam dyktowac warunki i stawiac rzadania zapominajac, ze na wlasnej krwi wychowali ochydna kreature Hitlera a demokracji mogli sie uczyc od Polaków. To, ze ktos ma tradycyjne wartosci jest dzisiaj odbierane jako cos zlego i podlego. Czkowiek nie moze nawet spokojnie napisac, ze wolałby faceta w roli glownej od kobiety bo juz jest postrzegany jako jaskiniowiec i nie postepowy.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
"Tradycyjne wartosci" to taki eleganckie okteslenie. W Twoim wydaniu, oznacza niestety przede wszystkim kompletne podporzadkowanie sie nie tylko zasadom ale woli jednej grupy ludzi, ktora na dodatek jest mniejszoscia, pozostalej czesci populacji. Sila wladzy i wplyw ekonomicznie lepiej usytuowanych jest nie do wyeliminowania, ale ubezwlasnowolnienie kobiet, dzieci, ludzi myslacych inaczej, traktowanie kogos przedmiotowo, bo urodzil sie z innym kolorem skory, trudno nazwac wartoscia.
 
Ostatnia edycja:

bobo-1

New member
Trybunal konstytucyjny jest dobry bo jest Peowski tak? To, ze obsadzili sobie stolki bo czuli przegrana to jest w porzadku. Demokracja tak, ale tylko gdy rzadzi PO. Nie, nie jestem za PiS i nie nosze moheru. Nabijac na pal tych co inaczej wygladaja i mowia tez nie chce. Jednak wkurza mnie jak mniejszosc narzuca swoja wole wiekszosci, wkurza mnie, ze ludzie szybko zapominaja kto rozmatowal i wyprzedal gospodarke i wychodza na ulice pod przywodctwem glownego alimenciarza kraju i pod dyktando naczelnego para dziennikarza Lisa. Wkurza mnie gdy ktos na sile chce mi wmowic, ze dwoch panow tworzy rodzine i jeszcze nalezy im dac prawo adopcji. Wkurza mnie tez to, ze leci sie z skargami na wlasnych rodakow do Brukseli i Niemców a ci drudzy osmielaja sie nam dyktowac warunki i stawiac rzadania zapominajac, ze na wlasnej krwi wychowali ochydna kreature Hitlera a demokracji mogli sie uczyc od Polaków. To, ze ktos ma tradycyjne wartosci jest dzisiaj odbierane jako cos zlego i podlego. Czkowiek nie moze nawet spokojnie napisac, ze wolałby faceta w roli glownej od kobiety bo juz jest postrzegany jako jaskiniowiec i nie postepowy.

Zgadzam się z kolegą! Trzeba też zwrócić uwagę że głównym dzielącym obywateli jest medialny ściek należący do lewaków i na usługach lewackich. Wyłącz TV Włącz Myślenie. To ostatnio jest na czasie
No ale to jest wątek o filmie a nie o poglądach :-D
Pozdrawiam i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
 

Rafal7

Banned
Trybunal konstytucyjny jest dobry bo jest Peowski tak? To, ze obsadzili sobie stolki bo czuli przegrana to jest w porzadku. Demokracja tak, ale tylko gdy rzadzi PO. Nie, nie jestem za PiS i nie nosze moheru. Nabijac na pal tych co inaczej wygladaja i mowia tez nie chce. Jednak wkurza mnie jak mniejszosc narzuca swoja wole wiekszosci, wkurza mnie, ze ludzie szybko zapominaja kto rozmatowal i wyprzedal gospodarke i wychodza na ulice pod przywodctwem glownego alimenciarza kraju i pod dyktando naczelnego para dziennikarza Lisa. Wkurza mnie gdy ktos na sile chce mi wmowic, ze dwoch panow tworzy rodzine i jeszcze nalezy im dac prawo adopcji. Wkurza mnie tez to, ze leci sie z skargami na wlasnych rodakow do Brukseli i Niemców a ci drudzy osmielaja sie nam dyktowac warunki i stawiac rzadania zapominajac, ze na wlasnej krwi wychowali ochydna kreature Hitlera a demokracji mogli sie uczyc od Polaków. To, ze ktos ma tradycyjne wartosci jest dzisiaj odbierane jako cos zlego i podlego. Czkowiek nie moze nawet spokojnie napisac, ze wolałby faceta w roli glownej od kobiety bo juz jest postrzegany jako jaskiniowiec i nie postepowy.


Jestem bardzo obiektywnym człowiekiem, mogę się z Toba nie zgadzać co do nagród Eisa i na przednie panele amplitunerów w czarnym błyszczącym plastiku, ale za to co napisałeś postawiłbym Ci krate gorzały i wniósł na 12 piętro jakbyś nie dał sam wejść, popieram Cie w stu procentach w tej wypowiedzi, to jest obiektywne podejście do tego co się dzieje.

Banda złodziei i sprzdawczykow która straciła władze, trzęsie dupa aż miło, PiS szykuje sobie teren i wszystko ustawia pod siebie, jak już wszystko będzie tak jak to sobie wymyślili to zaczną wylewać wszystkie brudy wspaniałych rzadów PO.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, jeszcze chyba nigdy w historii internetu nie udało się nikomu przekonać oponentow na forum w kwestii polityki. Zgadzam się z Bubafatem, a to co pisze Collider jest dla mnie.... :p ale nie zamierzam tutaj podsycac ognia. Chciałbym tylko zauważyć od czego się zaczęło. Collider narzeka, że hetero mężczyźni są dyskryminowani. Bubafat pyta Collidera czy rzeczywiście się tak czuje. Collider od razu przypina Bubie łatkę... lewaka. To co nastąpiło później w sumie nie ma znaczenia. Ale ten początek? Collider nie uważasz, że poplynales? :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jednym słowem Święta Rodzinne w pełni :D
Zaczyna się od d..y Maryni, a kończy na polityce, religii....

Panowie Święta jeszcze trwają....
Radosnego Świętowania :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Delikatnie mówiąc, komedia.
Ja już w pewnym momencie się pogubiłem, mieliśmy IronMana, jakiegoś Kapitana, Hulka i innych pochodnych, dziś cała ferajna występuje w jednym filmie. To jest zwyczajnie śmieszne, jak dojdzie do tego SW to mamy murowany wypisz wymaluj komediodramat.
Idąc za ciosem, powinni Terminatora zmixować z Predatorem.
Ew. Commando vs Rambo. Potem już z górki.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Kolega widzę komiksów w dzieciństwie nie czytał. Avengers (Iron Man, Ant-Man, Wasp, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka) pochodzą z jednego uniwersum. Postacie jako grupa powstały już w 1963 ;)
Nie są niczym nowym. Raczej należało oczekiwać ekranizacji tych historii.

Gwiezdne wojny jednak tu zdecydowanie nie pasują..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Można także zrobić Szybkich i wściekłych,ścigających się podrasowane Titanic'ki lub ewentualnie na dinozaury z nitro :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Avengersów nawet nigdy nie oglądałem i nie mam zamiaru ;)

Tego się trzymaj, ja miałem tą "wątpliwą" przyjemność ; )

Rafa, zgadza się. Nie czytało się tych komiksów. Na szczęście...
Za to był Tytus Romek i A'Tomek, Kajtek i Kokosz czy Jonka, Jonek i Kleks itd.itp.
Komiksy które śmieszyły, a przy okazji uczyły tzw. wrażliwości ; )
 

samfisher74

New member
ta część gwiezdnych wojen to szmira, każda kolejna część jest gorsza od poprzedniczki ale ta swoją koszmarną jakością bije wszystkie na głowę.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
ta część gwiezdnych wojen to szmira, każda kolejna część jest gorsza od poprzedniczki ale ta swoją koszmarną jakością bije wszystkie na głowę.
Akurat największą szmirą z uniwersum Gwiezdnych Wojen był Atak Klonów. Osobiście uważam, że Przebudzenie Mocy trzymało poziom, a kolejne 2 odsłony będą jeszcze lepsze.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
ta część gwiezdnych wojen to szmira, każda kolejna część jest gorsza od poprzedniczki ale ta swoją koszmarną jakością bije wszystkie na głowę.

To chyba inne filmy oglądaliśmy. Disney przywrócił świeżość i rodzinny dowcip. Wprawdzie druga połowa filmu staje się bardziej mroczna ale spójna z zarysem historii.
 
Do góry