Gwarancja Samsunga. UWAGA!

  • Thread starter Deleted member 121090
  • Rozpoczęty

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak wygląda UE48H6400 po roku użytkowania. Zdjęcie zrobione przed chwilą, wieczorem wygląda 100x gorzej.

 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ok, w nast tyg będę miał nową matrycę. Niestety cała seria H jest skopana i kurz prędzej czy później się pojawi. Po gwarancji serwis Samsunga oferuje czyszczenie matrycy za 200zł, a w ramach gwarancji wymiana matrycy na nową. Ogólnie to polecam serwis Limes w Krakowie, bardzo miła obsługa:)
 

Rafal7

Banned
Gdzie ja będę wysyłał tv tak daleko, sam spróbuje wyczyścić jak mnie to spotka a jak coś śpieprze to nowy tv kupię i tak nie mam nic do stracenia, odpukać jak dotąd wszystko ok, gwarancji zostało jeszcze pół roku.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie masz nic do stracenia ze nowy tv kupisz?

Mi tez zostalo pol roku gwarancji, oby zdazylo sie zakurzyc jeszcze przed gwarancja albo wcale :p choc moja zoneczka mowi ze tak dokladnie sprzata ze sie nie zakuzy wogole.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Napisałeś, ze masz jeszcze pół roku gwarancji ale nie będziesz jakby co nigdzie wysyłał tylko sobie sam spróbujesz wyczyścić, najwyżej jak się nie uda to wywalisz TV na śmietnik.
I to mnie zaskoczyło.
Taka nonszalancja w podejściu do zagadnienia że firmy sprzedają nam buble.
Tylko tyle.
 

Rafal7

Banned
Źle zrozumiałeś

Kolega Pokolo napisał o serwisie u siebie że jest dobry
A mi cały czas chodzi że jak skończy się gwarancja to nie mam nic do stracenia aby w tv samemu grzebać, i gdziekolwiek tv wysyłać po gwarancji,bo po gwarancji to mogę im O.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie masz nic do stracenia ze nowy tv kupisz?

Mi tez zostalo pol roku gwarancji, oby zdazylo sie zakurzyc jeszcze przed gwarancja albo wcale :p choc moja zoneczka mowi ze tak dokladnie sprzata ze sie nie zakuzy wogole.

No moja też tak sprząta porządnie, a i tak się kurz nie wiadomo skąd dostał...
 

olesz

New member
Nie wierz w to, że założą ci nową matrycę. Dostaniesz "nową" wyczyszczoną, kurz i tak wróci. Przerabiałem to u siebie 3 razy na gwarancji, gwarancja się skończyła, a kurz na wymienianej wrócił po 2 miesiącach.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Seizo
Kurz pojawił się po równiutkich 12 miesiącach.

Olesz
Spokojnie, serwisant jest mi znany więc nie pozwolę na to by wymieniono mi na matrycę starszą od mojej.

W serwisie dostalem info, że cała seria H jest skopana i kurz po serwisie znów się pojawi za jakiś czas. Czyszczenie pogwarancyjne kosztuje 200 zł, niby nie duża kwota, ale Samsung leci w kulki strasznie. Teraz nie wiadomo jaki tv kupować. W Sony jeszcze większe jaja z gwarancją, do LG jakoś zawsze miałem podejście, że to sprzęt drugiej kategorii...Zostaje swiecidełko Philipsa albo Panas.
 

Rafal7

Banned
Ja do Samsunga nie mam zupełnie nic, ale jak mi wlezie kurz po gwarancji to następny tv to Sony Panasonic albo Lg, lub coś egzotycznego Hitachi lub Thomson.
 

Metrolog

New member
Znaczek na klapie się liczy i owszem ale od czasu wtopy Samsunga z kurzem jednym z najważniejszych kryteriów przy markowych odbiornikach będzie nie producent telewizora tylko matrycy do telewizora.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja do Samsunga nie mam zupełnie nic, ale jak mi wlezie kurz po gwarancji to następny tv to Sony Panasonic albo Lg, lub coś egzotycznego Hitachi lub Thomson.
Mój 46D6750 śmiga już 5 rok i kurz to znam tylko z obudowy :D:D Mam jeszcze 40F6400 i tutaj również wszystko cacy.
 

kysa

New member
po 2 miesiącach wkoncu wymienili mi panel w moim 60H200 ,
serwisant przepiął tylko płytki z zasilaniem ,głosniki itp na nowy panel i wszystko gra ,narazie telewizor wygląda jakbym go ze sklepu przytaszczył ;)
w menu widac ,ze panel chodził 66h, wyprodukowany w marcu 2016..
oby jak najdłuzej bylo OK .....

Pozdrawiam
 

g.biel

New member
Witam.
I mi się przytrafiły plamy po 1,5 roku użytkowania. ue55h6700 :(
Złożona reklamacja dziś w eurortvagd.

IMG_2.jpg
 
Ostatnia edycja:

g.biel

New member
:) Już po wizycie serwisanta .
Miły człowiek stwierdził, iż nie jest to typowe w tej serii "zakurzenie matrycy" tylko usterka podświetlenia.
Matryca zakwalifikowana do wymiany na nową. :D
 
Do góry