Gwarancja 2+3 lata

gqs

New member
Czy ktoś w Was zdecydował się na wykupienie dodatkowej gwarancji? Czy rzeczywiście jest dobrze dopłacić za nią?
interesuje mnie to dla tx-p50g20.
czy dopłata jest niezależna od sprzedającego czy każdy ustala ją wg własnego widzimisię ?
z góry dzięki za odp
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Producent daje 2 lata . W czasie promocji przedłuża czas gwarancji .Ale można dokupić samemu w różnych miejscach i wersjach. Ale to sporo kosztuje.
 

gqs

New member
Wiem ze rok temu panasonic mial taka promocje,ale czy to jest juz taka swiecka tradycja?
W jakich innych miejscach mozna ubezbieczyc?widzialem cos takiego jak e-gwarancja.pl ale nie jestem w 100% przkonany do rej str.
Czy musze decydowac sie od razu przy zakupie czy moge w trakcie podstawowej gwarancji?
 

Cook

New member
Ja przy kupnie tv zakupilem rowniez pakiet gwarancyjny na 3 lata z nw. kosztowalo mnie to ok 750zl przy cenie tv 2490.. przemyslalem sprawe i zrezygnowalem z tego.. bez prolemow ubezpieczyciel zwrocil pieniadze, zabierajac bodajze 1zl. Wg mnie jednak za droga to jest sprawa prawie 1/3 wartosci tv.. a jak zawsze wykluczen w tej gwarancji bardzo duzo.
 
Do góry