Gwaranacja sony 5 lat

serek222

New member
Niedawno zakupiłem Sony KDL32w5500 . Chaciałem go zarejestrować na sony PL ale niestesy w okonie wyboru nie było dostępnego 32w5500 a był jednynie kdl-32w5500K teraz nie wiem jak zarejestrować mój teleizor ?
Czy moge go zarejestrować na W5500K ?
 

MarcusGawin

New member
Oczywiście ze mozesz rejestrowac pod literką K, potem musisz i tak podać numer seryjny telewizora, a po weryfikacji przez Sony otrzymasz dokument PDF z 5-letnią gwarancję.Mi zajęło to 10 minut.gratuluje zakupu i pozdrawiam
 

Ares78

New member
MarcusGawin napisał:
Oczywiście ze mozesz rejestrowac pod literką K, potem musisz i tak podać numer seryjny telewizora, a po weryfikacji przez Sony otrzymasz dokument PDF z 5-letnią gwarancję.Mi zajęło to 10 minut.gratuluje zakupu i pozdrawiam

Warto dodać (po raz kolejny nie żebym był złośliwy :p ) że literki na końcu nazwy modelu to oznaczenia logistyczne-czyli na jaki rynek trafić ma telewizor K to jest bodajże Europa środkowo wschodnia. Także jak powiedział przedmówca spokojnie można rejestrować, niedługo po wypełnieniu formularza powinno dostać się maila zwrotnego.
 

bury_82

New member
dokładnie tak jak piszą jesli nie podasz prawidłowego nr seryjnego to i tak nie uda Ci sie go zarejestrować, chocbyś podał model serii V lub S z Twoim nr seryjnym nic to nie da
 
Do góry