Gta Iv

-AS-

New member
No i nie wytrzymałem. Dogadałem się z manager'em Blockbuster'a, który jest tuż za rogiem. Mam już kopie odłożoną, poza tym obiecał mi, że jak przyniose jakieś starsze gry na ps3, to mi odliczy pare funtów od ceny, a poza tym (co jest najważniejsze :mrgreen: ) mam zagwarantowanę kopię o północy. To co się tu dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Łatwiej chyba kupić działkę na Marsie, niż GTA4 na PS3 :D

Pozdrawiam
 

Tomasson225

New member
To ja na szczęście mogę liczyć na miłego pana z działu software w MM i odłoży mi grę jak tylko do nich przyjdzie :D Tak więc do zobaczenia w chwili, gdy we wtorek każdy z nas będzie miał na PSN widozczne GTA IV :D
 

kubaziomekPS3

New member
Mam pytanie nie wiem czy to dobry dział ale nie znalazłem innego. No więc planuje zakup GTA IV na PS3, lecz nie wiem czy kupić teraz czy później jak stanieje (nie zależy mi na czasie) i czy np. za dwa miechy bedzie ja można jeszcze znaleźć w sklepach??? Jeśli już ktoś zadawał to pytanie to przepraszam.
 

macek

New member
Bez reklam
Witam jesli nie zalezy ci na czasie to kup pozniej czy taniej to niewiem raczej dlugi czas cena bedzie trzymana jak obecnie,jesli chodzi o dostepnosc to raczej nie bedzie problemu.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Będę miał około 14 bo dzwoniłem do empiku i ma wjechać a jak nie to po 17 cisnę do sklepu-nie-dla-pzpnu, kupuję zaopatrzenie i mam nadzieje zobaczyć kolejny milowy krok w dziedzinie wirtualnej gangsterki.
 

-AS-

New member
Witam,
grałem od północy do prawie 5tej rano :mrgreen: Na prędce napisze, że gra dostarcza dużo przyjemności ;) Graficznie nie robi, aż takiego wrażenia, ale jak zwykle 'miodność' w GTA jest wysoka.

Jak uda mi się oderwać wieczorem na chwilę, to postaram się napisać coś więcej. Teraz muszę się zacząć przygotowywać do spotkania :-|

Pozdrawiam
 

marcin0903

New member
Ja dziś zakupiłem w Empiku i jestem pod wrażeniem, szczególnie telefonu, wejść/wyjść z budynków, bez żadnych loadingów, klimatem (Russian gangsta mówiący, ruską, łamaną angielszczyzną :p), przydzwoni się porządnie w coś to Nico wylatuje efektownie przez przednią szybę samochodu, wszech obecny tłum, śmieci... Ktoś chętny na multi :) - phii, przecież mam wersję na X360 - to ja wracam do gry :D.
 

macek

New member
Bez reklam
no i stalo sie moj syn dopadl GTA i niechce oddac mi sixaxiaa tak ukrywalem przed nim ta gierke i co zawsze musi wypatrzec ehhhh.
 

mataman

New member
Bez reklam
Multi masakruje wszystko co było do tej pory. Ilość radochy płynącej z takiego team deathmatch jest nieopisana.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
No i ja pograłem do 3 w nocy:) Gra masakruje, dosłownie wszystko w niej jest wypas! Podoba mi się, że można robić dachowanie samochodami:) Póki co grałem 5 godzin i nie zrobiłem żadnej misji, jeździłem po mieście i siałem spustoszenie ;)
 

macek

New member
Bez reklam
Póki co grałem 5 godzin i nie zrobiłem żadnej misji, jeździłem po mieście i siałem spustoszenie :wink:





To tak jak moj syn jezdzil po miescie i tez sial wiatr i zbieral burze hehehe:D
 

ortax360

New member
Witam

Ja jestem rozczarowany jakoscia grafiki - rozmycia , dziwny filtr maskujacy brak AA ,nie trzyma stałych 30 fps :( . Strasznie mnie denerw. rozmycie przy obrocie kamerą .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
ortax360 napisał:
Strasznie mnie denerw. rozmycie przy obrocie kamerą

Wydaje mi się, że to może być wina LCD. Ja czegoś takiego u siebie nie widzę.

Do wszystkich: polecam zwiększyć jasność, kontrast i nasycenie kolorów w ustawieniach gry. Od razu gra lepiej wygląda.

Pozdrawiam
 

ortax360

New member
:D - No wina lcd to nie jest :D ta gra tak ma poobracaj szybko kamera ( 2 plan) to sie przekonasz .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

forzainter1g

New member
Odp

Ortax360 a na jakiej konsoli grales.
Tez mysle ze to wina LCD nie jest chociaz moze innaczej to wina LCD nie jest ale zalezy jakiego LCD.
Bo np opisywane tu Gta 4 bylo testowane na Sony x3500 konsola PS3 i testerzy tylko sie o zaletach rozpisywali a zadnych rozmytych planow nie bylo.
 

ortax360

New member
Witam

Sony X3500 , Panasonic 32lx70 :) Ps3 . Wiesz ja jestem bardzo wyczulony na takie rzeczy . Inni widocznie nie zwracaja ta "to " uwagi . Dla mnie ideał to szybkosc i wyrazistosc textur- pracy kamery - 2 plany ) w ColD 4 .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry