Grundig Lenaro 37 LXW 94-8720

fx1

New member
Witam!
Szukałem coś w sieci o tym TV, ale niestety nic nie znalazłem.
Może ktoś mógłby się wypowiedzieć na jego temat?
Mam do wydania ~3500zł. na telewizor.
Jak wypada ten Grundig, w tej klasie cenowej?
TV będę brał na raty w 'rtv euro agd' - gdyby tak nie było wziąłbym np. Samsunga LE37R81B za gotówkę w jakimś sklepie internetowym. W 'rtv euro agd' ten Samsung kosztuje aż 4500zł.
Może coś by się znalazło ciekawszego w cenie do MAX 4000zł.
Proszę nie sugerować się cenami ze skąpca itp tylko z http://www.euro.com.pl/
Dziękuję za pomoc.

Aha, tv będzie używany głównie do kabłowki UPC (niedługo zmiana na polsat cyfrowy), czasem do kompa i filmów z DVD. Z czasem kupię jeszcze PS3 albo X'a.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

hajduczek

New member
Witam fx1 ;)

Kupiłem ten TV wczoraj i nie mam jeszcze zbyt wielu uwag. Bardzo dobry obraz, nawet po kablówce. Świetnie daje radę na szybkich sekwencjach np. zawody tenisowe. Żadnego męczącego smużenia i cieni. Duża możliwość regulacji obrazu i dźwięku. Dobrze działający PIP i PAT. Jasność ok. Oglądałem przy pełnym świetle i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony. Napisz na co zwrócić uwagę to zaraz spróbuję Tobie pomóc.
 

sabcius

New member
Grundig 37 lenaro

Zakupiłem, ten telewizorek pare tygodni temu i jestem bardzo zadowolony! Obraz, dzwięk rewelacja, chociaż trzeba zaznaczyć, że obraz przesyłany jest za pomocą tunera cyfrowego. w analogu juz tak ładnie nie wygląda, ale to urok wszystkich LCD. Funkcja PIP, PAP, bardzo praktyczna, telewizor swietnie się prezentuje, rewelka, za te pieniądze naprawde warto, koszt 3290. Szukałem w Media Markt , w Saturnie, nic poniżej 3900 z 37' nie znalazłem.
Polecam!!
 
Do góry