Grundig dołącza do koalicji Androidowej.

Jam Nius

piszę
P1030915.jpg

Marka znana raczej z czasów odległych. To były jeszcze telewizory, które miały taką "dupkę" od strony pleców. Skoro 40sto letnie "dziadki" :) już zapomniały o tych wynalazkach to młodzież zapewne o nich w ogóle nie słyszała.

Tak Grundig jeszcze istnieje. Marka jest w rękach Tureckiego właściciela. Na sklepowych półkach u naszego zachodniego sąsiada stosunkowo często można znaleźć produkty pod tą nazwą. A już w niedalekiej przyszłości pojawią się produkty z systemem Android.

Rośnie więc koalicja Androidowa. Najpierw Philips, następnie Sharp i Sony. Teraz Grundig. Czekamy smart TV, które rzeczywiście będą smart :bober:.
 

DVX

New member
"To były jeszcze telewizory, które miały taką "dupkę" Skoro 40sto letnie "dziadki" już zapomniały o tych wynalazkach".
Bez przesady, przecież LCD GRUNDIGa nie są znów taką rzadkością a "dupki" nie mają, znam trzy miejsca gdzie stoją takie TV w gospodarstwach domowych i świetnie się mają. Łatwiej o TV GRUNDIDA niż takiego JVC :(
 

brodacz

Active member
Bez reklam
, znam trzy miejsca gdzie stoją takie TV w gospodarstwach domowych i świetnie się mają. Łatwiej o TV GRUNDIDA niż takiego JVC :(

To znaczy, że miaszkasz w RFN albo na ścianie zachodniej bo w Polsce centralnej znacznie łatwiej o JVC. Swoją drogą warto przypomnieć, że w latach 90-tych Grundig należał do Philipsa i ich TV były klonami w innych obudowach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz to : Obecnie marka Grundig jest pod kontrolą tureckiej Koç Group, właściciela marki Beko. Produkuje między innymi telewizory i odtwarzacze DVD.

Ale ja się cieszę, że koalicja Androida rośnie w siłę.
A przy okazji informujemy że nowe telewizory , nowej serii Androida Philipsa też odbierają Flasha oraz czytają napisy na filmach w dowolnym wymiarze.
 
Ostatnia edycja:

DVX

New member
To znaczy, że miaszkasz w RFN albo na ścianie zachodniej bo w Polsce centralnej znacznie łatwiej o JVC. Swoją drogą warto przypomnieć, że w latach 90-tych Grundig należał do Philipsa i ich TV były klonami w innych obudowach.
Pudło, nie trafiłeś, mój region to Kaszuby. Na urlopie byczyłem się nad jeziorem w Kamienicy Królewskiej, też tam był LCD GRUNDIG 32', byłem zaskoczony. Ostatni LCD JVC który widziałem to mój były z kuchni 19' sprzedany przed trzema laty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
My mamy super głośniki zwisające z sufitu w postaci lamp , wyglądają extra i grają extra !
 
Do góry