Gran Turismo 5

pedros300

New member
Jakimi wozami można wziąć udział w klasie zawodowej- Lekkie Brytyjskie Wozy?
W sklepach nie podana jest narodowość marek i nie wiem jakie auto zastosować do tych wyścigów.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Idiota pozostaje ciągle ten sam, wielokrotnie banowany pod różnymi nickami.

Grę sobie zostawiam na później.
Niejaki bambolo twierdził również, że gra była skończona jakieś dwa czy rok temu - zdanie pierwsze potwierdzone!

Pozdrawiam,
 

arsenal

Moderator
VIP
Piszą, że załatwił. Narobił też problemów z powtórkami więc wstrzymano je do następnej, szybko nadchodzącej łatki. :lol:
 

dredsons

New member
Bez reklam
Do czego służ te pkt przy koniach mechnicznych w furkach???

Napisał to ktoś na innym forum:
Punkty te są pewną pulą, którą możemy rozdysponować np. przy zmianie balansu auta..dodając kg odejmują się te punkty...następnie chcemy zbić konia to też są odejmowane zmiana aero--zmniejszając siłe docisku są odejmowane, a zwiększając dodawane (dziwna sprawa)...ot cała filozofia z PO.Dodatkowo w wyścigach online, można ustawić ograniczenie liczby tych punktów.
 

Hajcior_PL

New member
Witam wszystkich! Jestem nowy na tego typu forach. Szczerze mówiąc ,przeczytałem kilka stron na tym forum i mam bardzo pozytywne odczucia. Ps3 zakupiłem w grudniu 2010. Dysk 320 gd( nie do zapełnienia) slim. Jestem bardzo zadowolony. W pakiecie była gra GT5. Z tego typu grami miałem już do czynienia. Grałem w gt3 na ps3. Natomiast widzę duże zmiany w gt5. Jestem bardzo zaskoczony, lecz generalnie napotkałem na kilka problemów. Mam w tym momencie 20 lvl.
W garażu mam Mercedesa SLR (19 wheel) 09'. Poddałem go małemu tuningowi i wyszło na to iż ten samochód w ogóle nie skręca. Jego parametry to:
721 KM
ponizej 1300 kg( z tego co pamiętam, jeszcze się upewnie i potwierdzę)

Proszę o pilną pomoc! Nie wiem jak ustawić samochód abym mogł nim spokojnie jeździć na torach typu np. Suzuka ( gdzie jest dużo zakrętów) .

Pomijając to jestem bardzo zadowolony z tego samochodu ,gdyż jak to się mówi "ma buta" :)

Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam i niedługo do was dołączę online.
 
Do góry