Gran Turismo 5

azet

Member
Bez reklam
sony też tak zaszaleje ? NFS HP miało wyjść 19 ,zmienili datę ? bo nie śledzę, ale ...

"Twoje zamówienie o numerze ...... zostało wysłane w dniu 2010.11.15"

GT 5 ma wyjść 24 , będzie wcześniej ? :niewiem:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
3 grudnia to stara data i nawet nie oficjalna. Oficjalna to tylko i wyłącznie 24 listopada i raczej nie powinno się nic już zmienić ;)

Ja dzisiaj zamówiłem preordera na kolekcjonerke a jak jest z Wami? Zamówienia robicie? :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
NFS nie dla mnie. Kiedyś na PCecie się jarałem tą gierką, ale już z arkadówek wyrosłem albo poprostu mi one zbrzydły ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czy coś wiedzieliście o tym, że tuning Standard Carów nie będzie możliwy. Na 100% nie wiadomo, ale mam taką fotkę.


semttulohde.jpg
 

azet

Member
Bez reklam
i sądzę że tak właśnie będzie , "nawiedzeni" będą szczęśliwi jak dzieci , Ci oczekujący dobrej zabawy powiedzą to tylko wersja rozwojowa GT 5 P, osobiście a niestety jestem laikiem w tych sprawach bo po co mi być specem, oglądając porównania do F 3, tak sobie myślałem "tyle lat pracy, tyle niewiadomo po co samochodów- a nie widać różnicy - więc po co przepłacać ? ano dla grafiki ,bo symulator i tak będzie wyłączony, życie mam na codzień w drodze do pracy ,a w domu to trzeba się pobawić, jeżdżąc z prędkością 250 km/h np.ferrari ( wyciągnie tyle ? )...wiec czekam na przyszły tydzień,żona marudzi " po co ci kierownica była ...." , muszę coś kupić by wiedziała po co jest kierownica, o ironio, kupuję Gt 5 dla kierownicy i grafiki, bo skoro nie będę mógł zobaczyć mojego wozu na zmienionych felgach .......:popcorn:
ps. szum wokół gry duży, oczekiwania ogromne, a czy nie zasłuży sobie na miano " rozczarowanie roku " ?:niewiem: zobaczymy .....;-)
wozy premium:fool: po kiego grzyba:niewiem:chcieli się pochwalić że w XXI w potrafią zrobić model karzdego samochodu ?
http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/09/Volkswagen-Kubelwagen-typ82-44-73Front.jpg
http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/09/Volkswagen-typ2T1-SambaBus-62-73Front.jpg
 

Attachments

  • 941103_20100818_790screen023.jpg
    941103_20100818_790screen023.jpg
    104,7 KB · Wyś: 72
  • gran-turismo-5-karting-1-640x360.jpg
    gran-turismo-5-karting-1-640x360.jpg
    53,1 KB · Wyś: 278
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
azet , podejrzewam że jeszcze będziesz się cieszył tym tytułem w zaciszu domowym, a kierownica się "wytrze" od wielu godzin spędzonych na graniu:D
 
Do góry