Gran Turismo 5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie kumam trochę tego gt academy. milion ludzi jedzie na takich samych ustawieniach jak ja i jestem ponad 200 tyś w tabeli hahaha to ja nie wiem jak jeżdżą ci przedemną :/

To co wyprawiaja malolaty teraz na konsolach (i nie tylko) zakrawa o sztuczna inteligencje, nie wiem ile bys siedzial i tak zawsze ktos bedzie lepszy, czasy wrecz niemozliwe fizycznie do wykrecania - a jednak.
Z drugiej jednak strony kiedys wygralem konkurs na Colina, co prawda tydzien siedzialem na jednej trasie ale efekt byl :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
hehe może i słaby. ale tylko po 2 razy jechałem tym tosterem i zawsze za 2 razem złoto. na padzie w automacie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Na padzie w automacie!!

:-D:-D:-D:-D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::krol::krol::krol::krol::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::bober::bober::bober::bober::bober::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi:
 

azet

Member
Bez reklam
tak sobie od niechcenia wszedłem w ustawienia i takie naszło mnie pytanie- nie mogłem włączyć opcji 3d, czy gra widzi odbiornik 3d i dopiero to się uruchamia, czy mam nieodpowiedni kabel ( kable chyba mam dobre- hight speed with ethernet) czy coś trzeba w ustawieniach ps3 zaznaczać ? Pytam sięzawczasu bo anuż trafi się tv 3D i żeby nie wpaść w załamanie chciałbym wiedzieć czego się spodziewać
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
SHARP LC-60LE740E - nie mam 3D- jak zrobic obraz 3d ?

Mam kabel HDMI 3D,i po tym kablu dźwiek w grze jest przerywany a opcji 3D nie daje sie włączyc.
 

azet

Member
Bez reklam
no dzięki, tylko jak z tym 3D- chciałbym jazdy spróbować, potrzebny jeszcze inny kabel HDMI ? mam HAMA

ps. to wina kabla,nowa HAMA nie podołała, wszystko ok, podłączyłem i .. całe szczęście że nie kupowałem telewizora pod GT5 3D, komuś szczęka opadała przy 3D ? mi opadła ale z rozczarowania, chyba że źle ustawienia miałem, ale nie sądzę że aż tak poprawiłaby się jakość . kicha
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
tylko problem jest z tym zapisywaniem, że jak siadasz do gry ,np jutro to zaczynasz od momentu wyścigu. a nie wracasz do niego kiedy chcesz.
także ja odpuszczam takie dystansowce ;/
 

Caparzo

New member
Bez reklam
chce sie ktoś wymienić za redbula tego za 20 baniek ? bo kupiłem ferrari też za 20 baniek a za godzine wygrałem go w tym nowym wyścigu sezonowym :/
chętnie sie z kimś zamienię :)

zły jestem bo wydałem kupe kasy, pojeździłem troche a w używanych pojawił sie chaparral za 14 baniek. więc wrzuciłem sezonowe zawody, audi gotowe do le mans i puściłem wyścig w B-Spec gdzie można 1 mln szarpnąc przy 200%. przejechałem 5 wyscigów klikając tylko x co 3 minuty i oglądają przy tym tv ;) ( audi i tak wygra ) wróciłem do używanych i chaparral zniknął :/ od 2 lat odkąd mam gre, pojawił się tam 1 raz ://
 
Do góry