Gran Turismo 5

debeef

New member
Bez reklam
ja to mam szczęście, oczekiwałem od tego tytułu tylko tego by był tak dobry jak poprzedniczki, a tu dostałem produkt w każdym miejscu lepszy od poprzedników i do tego bardzo grywalny. Co prawda trzeba było poczekać, aż grę zalatają patchami, ale teraz jest już świetnie :)
 

wyrzyk

Member
Dobry wieczór, użyłem funkcji szukaj forum, starałem się zapytać wujka Google i albo jestem głupi albo nie potrafię wyszukiwać informacji w Internecie, ale do rzeczy posiadam TV Samsung le40c650 z „seryjnym” firmware do niego podłączona konsola PS3 po HDMI, problem polega na tym że podczas grania w GT5 pojawia się vsync. Sprawdzałem na drugim Tv i również ten problem występuje. Czytając odnośnie GT5 nie spotkałem się aby ktoś o tym pisał, więc mam pytanie czy to wina gry, konsoli czy tv? A może wszystko jest ok i nie potrzebnie się denerwuje.

pozdrawiam
 

wyrzyk

Member
Dosłownie przed 5 minutami wróciłem od kolegi i na jego konsoli PS3 też ten problem vsync występuje. Prawdę mówiąc już sam nie wiem co o tym myśleć. Konsole co prawda kupowaliśmy w Empiku razem z Uncharted 1 i 2 tym samym czasie w tym samym sklepie może jakieś dwa wadliwe egzemplarze:-?. Na trasie Suzuka Cirkut doskonale widać ten mój problem, wchodząc w zakręt problem występuje na trybunach, przy zderzeniu z innym autem ...
 
Ostatnia edycja:

Marszałek

New member
U mnie problem z "darciem ekranu" nie występuję. A raczej zauważyłbym go bo gram na ponad 90" i mogę się naprawdę napatrzeć na detale GT5.
 

wyrzyk

Member
A jeśli u mnie jest do widoczne, to gdzie mam sie zgłosić?? Uncharted 2 nic takiego nie występuje, Uch1 tam to występowało, w DIRT2 prawie niezauważalnie, za to w GT5 to jest koszmar :( jakieś pomysły?? czy się przejść z konsolą do serwisu?? podłączyć i pokazać im problem.

pozdrawiam
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
sprawdz na innych grach niz uncharted i gran turismo 5 . Jesli bedzie ten defekt sie powtarzal, to reklamuj konsole. Jesli nie bedzie, tylko GT 5, heh ;-)
 

wyrzyk

Member
chyba Panowie/Panie znalazłem winowajce :) było to ustawienie w menu GT5, jakoś obrazu miałem ustawioną na standard, przełączyłem na redukcje migotania i problem jakby ustąpił, lub też znacznie sie zredukował do tego stopnia że nie rzuca tak sie to w oczy :)
 

wyrzyk

Member
Również nie wiem co mam o tym zabardzo myśleć, ale w demach Mortal Kombat najnowszym, i demie Motorstorm apocalipse nie występują żadne załamania tudzież inne defekty graficzne, sprawdzane przed 5 minutami.
 

Szczupaczek

New member
Po ograniu tej gry jednoznacznie stwierdzam, że nie jest to gra wyścigowa ale jest to gra kolekcjonerska polegająca na zbieraniu aut. Tryb Spec B jest bez sensu, przecież i tak każdy z nas wybiera do tego trybu samochód znacznie lepszy osiągami niż mają przeciwnicy, by wygrać za pierwszym razem i nie powtarzać wyścigu.Tak samo w normalnych wyścigach, nie wierze, że bierzecie auta o zbliżonych osiągach w stosunku do przeciwników, tylko te po tuningu. Mam wrażenie, że zmarnowałem czas grając w GT5.
 

debeef

New member
Bez reklam
na szczęście ja nie mam podobnych odczuć...teraz ją odstawiłem, ale na pewno do niej wrócę za jakiś czas, bo ta gra wśrod wyścigów nie ma sobie równych
 

mg30906

New member
Bawiłem się w gt53D w saturnie jakieś 10 minut ,czyli bardzo mało. Koleś od sony włączył mi trasę w deszczu i ....niedługo wytrzymałem - po jakiś 5 minutach rozbolała mnie głowa i oczy ,
średnio to widzę , ale może ja tak reaguje , proponuje podjedź do MM czy Saturna i sam sprawdź, bo chyba jednak trzeba samemu się przekonać jak organizm to przyjmie :)

pozdr
 
Do góry