Gran Turismo 5

debeef

New member
Bez reklam
hehehe pierwszy raz z linią zetknąłem się w Shifcie i bardzo mi się spodobał ten patent i dlatego włączyłem ją w GT 5, ale w GT nie działa najlepiej
 

nonamed

New member
Macie jakieś ustawienia pod bolidy Nascara do mistrzostw w klasie eksp. na B-Spec ?? O ile na torze owalnym zdobywam złoto to w późniejszych wyścigach już tak łatwo nie jest i nie mogę dobić na złoto :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Macie jakieś ustawienia pod bolidy Nascara do mistrzostw w klasie eksp. na B-Spec ?? O ile na torze owalnym zdobywam złoto to w późniejszych wyścigach już tak łatwo nie jest i nie mogę dobić na złoto :)
Wyreguluj odpowiednio skrzynie biegów pod dany tor. Np po co skrzynia wyskalowana do 380km/h skoro tor ma najdłuższą prostą 280m i zdążysz się rozpędzić do góra 280km/h ;)
 

pedros300

New member
jak zdobyć jakiegoś PICK-UPA, został mi do zdobycia ostatni puchar w wyścigach właśnie Pick-upów w klasie amatorskiej , a nie znalazłem takiego auta ani na giełdzie, ani w salonach nowych aut.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Pickupa się dostaje po którymś wyścigu lub po ukończeniu, któregoś Levelu. Po za tym Pickupy chyba są dostepne tylko na giełdzie jak już.
 

pedros300

New member
jak zdobyć jakiegoś PICK-UPA, został mi do zdobycia ostatni puchar w wyścigach właśnie Pick-upów w klasie amatorskiej , a nie znalazłem takiego auta ani na giełdzie, ani w salonach nowych aut.

Sorki ,poszło dwa razy
 

nonamed

New member
jak zdobyć jakiegoś PICK-UPA, został mi do zdobycia ostatni puchar w wyścigach właśnie Pick-upów w klasie amatorskiej , a nie znalazłem takiego auta ani na giełdzie, ani w salonach nowych aut.

Sorki ,poszło dwa razy
Z tego co pamiętam to PickUpa dostaje się po ukończeniu licencji którejś tam... ale ja swojego dorwałem chyba w salonie kolekcjonerskim albo na giełdzie .
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A dla mnie to będzie mega funkcja. Nie zawsze mam dostęp do TV, więc rodzina będzie sobie oglądać swoje serialiki a ja tymczasem będę zakuwał w B-spec :)
 

christoff.w

Banned
Witam serdecznie.Jestem nowy. ;) Mam takie pytanie,ktore moze juz ktos tu zadawal ale sie nie doszukalem odp wiec zapytam jeszcze raz w moim imieniu.Otoz mam konsole ps3 320GB i gram w GT5.Przeszedlem juz wlasciwie prawie wszystko oprocz kilku ostatnich "Wytzymalosciowych",ale mam problem bo musze sprzedac konsole i kupic jakas inna/tansza bo potrzebuje kase.Czy jak skopjuje mojego save'a na pendriva i zachowam swoja gre(nie sprzedam jej za rzadne skarby!) to czy bede mogl wgrac tego save'a na nowa konsole powiedzmy 120GB? Bardzo prosze o pomoc bo niechce mi sie przechodzic tego wszystkiego od nowa a bardzo blisko jestem juz 30levelu gdzie otworzy mi sie szkolka S.Vettela(mam 29 i pol,hehe) Z gory dziekuje za pomoc.Do uslyszenia.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zrób sobie lepiej backup i potem go przywrócisz na nowej konsoli.

Nie wystarczy jak raz napiszesz?! Musiałeś nam takimi bzdetami zaśmiecać forum?

Pozdrawiam,
 

christoff.w

Banned
Zrób sobie lepiej backup i potem go przywrócisz na nowej konsoli.

Nie wystarczy jak raz napiszesz?! Musiałeś nam takimi bzdetami zaśmiecać forum?

Pozdrawiam,


Przepraszam.Najpierw napisalem tu a pozniej pomyslalem ze moze otworze temat.Jak cos to niech admin skasuje ten temat.

Wracajac do mej prosby i Twojej odpowiedzi to dzieki za pomoc tylko ze co to jest ten backup i jak go sie robi? Dzieki za pomoc i wyrozumialosc :roll:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Poczytaj instrukcję obsługi do PS3, wszystko tam jest opisane.

Sam możesz skasować tamten temat w opcji Edycja.

Pozdrawiam,
 

christoff.w

Banned
Poczytaj instrukcję obsługi do PS3, wszystko tam jest opisane.

Sam możesz skasować tamten temat w opcji Edycja.

Pozdrawiam,


Juz sie dowiedzialem i niestety ale sam backup i wgranie go na pendrivea lub twardy dysk nie dziala aby savey dzialaly i dana gra wiec to co kolega napisal jest nie prawda.Jedyna mozliwoscia jest kupno drugiej konsoli,polaczenie ich obu kablem LAN Ethernet i przegranie bezposrednio owczesnie podlaczajac obie konsole do telewizora by moc na bierzaco kontrolowac co sie tam dzieje bo i w tej z ktorej mamy robic transfer systemu trzeba jej wydac komende jak rowniez chwile pozniej trzeba potwierdzic w tej drugiej.Aby zapobiec wgrywaniu systemow z sevami itp Sony wlasnie tak sie zabezpieczylo bo po zrobieniu transferu na pierwszej konsoli juz nic nie ma.

Dzieki za pomoc i mam nadzieje ze moje szperanie w sieci komus pomoze. :)


Co do tego tematu na glownej stronie to niestety ale nie wiem jak to usunac? Klikalem na edycja no ale wlasnie to jest tylko edycja a nie kasowanie itp. Mysle ze moze taki temat zostac jakby ktos mial podobny problem a widze ze duzo jest takich osob co o to pyta i naprawde ciezko sie dokopac przez rozne fora aby uzyskac ostatecznie potwierdzenie tego co wyzej napisalem.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Wystarczy skopiowac samego save'a i poźniej wgrac go na nową konsolę. Oczywiście po uprzednim dodaniu swojego profilu.
 
Do góry