Gra strategiczna dla 55 latka

ProSiaczek

New member
Mój ojciec przekonał się, że komputer nie gryzie i tak się wciągnął, że siedzi godzinami przed nim.

Teraz jest na etapie prostych gier ale zaproponowałem, że skoro tyle przesiaduje przed kompem niech spróbuje sił w jakiejś startegii.

I tu mam prośbę:

Jaką grę strategiczną możecie polecić na dość leciwy koputer 1400 Athlon, grafika GF MX440 i 512 RAMu.
Oczywiście aby była po polsku.

Specjalnie nigdy w takie nie grałem, jedyny wyjątek to HEROES III, które gram do dzisiaj ale myślę,że to będzie za trudna na początek.
 

ProSiaczek

New member
Dzięki za info.

Poczytałem i faktycznie wygląda ciekawie. Mam nadzieję, że tato poradzi sobie z obsługą.

Zaproponowałeś ją ze względu, że Ciebie wciągnęła czy masz doświadczenia z jeszcze innymi strategiami?
 

franeek

New member
Skończyłem ją kilka razy ;)
Misje bardzo przyjemne - mozna usiąść do gry na kilkanaście minutek jak i pobawić sie każdą dosć słuszną ilosć czasu przed atakiem ;)

Troszkę bawiłem się w strategie ale nieststy to bardzo czasochłonne cudeńka.
Gry typu Cyvilization 4 które mają bardzo rozbudowany silnik zabierają dziesiątki godzin i są raczej dla psycholi :p:p:p

Ta gierka to miodek szybkiej i zgrabnej zabawy - na pewno nie będzie chłopina zawiedziony.
Przeszukałem swoje zasoby (zgliszcza) płyt CD z grami - nieststy nie znalazłem a chciałem nieodpłatnie podesłać płytkę ;)
nalazłem ją ;) na alledrogo ;)

TWIERDZA
Kup tatuśkowi - heh
 

ProSiaczek

New member
Jeszcze raz dzięki

Gra już kupiona a najlepsze jest to, że kupiłem pod domem za 12 zł.

Jak pojadę do taty to pewnie kilka godzin zejdzie zanim nauczę go poruszać się w świecie gier ale sam tego chciał.
 

inkwizytor

New member
możesz zobaczyć HEROES III - spokojna, ekstra grywalność, coś jak zaawansowane szachy:) na takim kompie pójdzie bez problemów (co do IV i V to nie jestem pewien)
 
Do góry