Głośniki od Technicsa ..czy coś z tego będzie?

pabart

New member
Otóż mam wieżę Technics SC-ECH600 no kiedys to był wypas teraz już wypasem nie jest ..zycie :)
Wieży juz nie używam choc jeszcze całkiem jest sprawna a te głosniki całkiem ładnie grały. Dziś naoglądałem i nasłuchałem sie róznych wynalazków a chciałbym skompletować sobie jakieś w miare niedrogie kino domowe.
jako ampli wybrałem ONKYO TX-SR606.
Wpadł mi do głowy taki "druciarski" pomysł Skoro te moje głośniki fajnie grały a za mniej niż 2000 dobrych głośników nie kupie to czy nie mozna by zastosować tych co mam.

Może znajdzie sie ktoś kto sie na tym troszeczkę zna i mi pomoże
Przeklejam specyfikacje tych moich głosnikow od technicsa - niestety nic kompletnie z niej nie rozumiem wiec licze na Waszą pomoc.

oto specyfikacja
niestety musialem ja wyciac z pdf-a

1adc.jpg
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Możesz spróbować, aczkolwiek te głośniki mogą potrzebować małego piecyka, który byłby w stanie je napędzić (przynajmniej ze specyfikacji wynika, że Twoje fronty grają jakieś 4 razy ciszej niż moje Dali Ikon 6 przy dostarczeniu tej samej mocy)... W sumie nic nie ryzykujesz - najwyżej się zbytnio nie zgrają i będziesz musiał poszukać czegoś innego...
 

pabart

New member
ponieważ jeszcze nie zakupilem jeszcze sprzetu a ceny zestawów wydaja sie być bardziej atrakcyjen niz kupowanie na pojedyncze sztuki datego tez wolalbym rozważyc temat "teoretycznie" i o ile fronty mnie w tym przypadku za bardzo nie martwia to zastanawiają mnie glośniki surround bo sa dośc ciche zatem efekt ich działania moze byc miezerny .. prawde powiedziawszy nie sprawdziłem w sklepie jak graja tylne głosniki w zestawach ..blad\
 
Do góry