Głośniki do Denona 1311

tomekjoe

New member
Witam poszukuję głośników do Denona jak w tytule. Pomieszczenie 18m. FILMY/MUZYKA 50%/50%.
Budzet 1000zł.
Pozdrawiam tomekjoe
 

Slawko1

New member
Bez reklam
QUADRAL QUINTAS 500 lub 5000,
JAMO S506

To minimum aby to w miarę dobrze grało jak na taki przedział cenowy.
 

schwarz

New member
Te głośniki to wydatek 1200-1300 zł i będziesz zadowolony. Jeśli chcesz koniecznie zmieścić się w budżecie to polecam Taga TAV606 za 800 zł. Moim zdaniem gra lepiej od QQ5000 i wygląd całkiem ciekawy.
 

Cyborg65

New member
Witam

Albo lepiej poszukaj na allegro.
Zmieścisz się w budżecie i możesz upolować znacznie lepsze głośniki.
Bo tymi to mocno ograniczysz ampa a jak się domyślasz to ograniczanie tego ampka nie jest szczególnym pomysłem.
Zwłaszcza pod kontem muzyki
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do Twojego Denona wystarczą spokojnie wymienione nowe modele . Nie musisz szukać staroci bo i po co ?
 

Cyborg65

New member
Nie mam na myśli oczywiście nic konkretnego.
Ale ludzie sprzęt zmieniają i to z rożnych powodów.
Jak ktoś zapłacił za głośniki 3k i po jakimś czasie sprzedaje np za 1k bo zmienił mieszkanie albo wybrał z polecenia i doszedł do wniosku że to jednak nie to.
Widziałem niedawno ( z pamięci) od Dali mentor 1 za jakieś 1,2k a w sklepie kosztowały ponad 4k
No te były zdecydowanie starsze jak rok. ale jak to porównać w graniu do propozycji nowych. Są fora audio gdzie ludzie się normalnie ogłaszają że chcą coś opylić. Poszukać pokombinować a można kupić sensowne głośniki za rozsądną kasę.
Jak coś trafie to podrzucę
P:lol:zdrawiam

Czy po to żeby nie wywalić kasy której człowiek najwyraźniej nie posiada w nadmiarze na byle co to wystarczający powód?
A jak by tak on sam zadecydował co mu starczy a co nie.
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie o tym mówimy. Wybór należy do niego.
Otrzymujemy wiele skarg osób którzy kupili używki , które są uszkodzone . Nie każdy sprzedaje po roku dobre głośniki za pół ceny ale właśnie sprzedaje bo ma problem.
 

Cyborg65

New member
Witam

Właśnie dlatego nie wyobrażam sobie kupowania bez odsłuchu.
Kupili uszkodzone bo nie posłuchali
Odsłuch gdzie i jak by nie kupował.
Parę osób tu na forum kupiło tonsila maestro2 180 za mniej jak 1k para.
Mogę odgrzebać temat i wrzucić linka.
Słuchają i są przeszczęśliwi.
Które z tu wymienionych chcesz postawić na przeciwko nich.
Prawda że nie ma, bo z tych firm nawet dwa razy droższe jak wymienione po prostu wymiękają.
Trzeba uważać żeby się nie dać wykiszkować a trafisz okazję to masz niedrogo przyzwoity sprzęt.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jakoś sobie nie wyobrażam ze ktoś będzie jeździł po mieszkaniach ludzi i odsłuchiwał sprzęt. Nie wspominam już o kosztach że facet z Zielonej góry jedzie do Rzeszowa by w mieszkaniu odsłuchać kolumny i to nie na swoim sprzęcie.
To chyba nie właściwa rada.
W życiu nie poszedłbym na taki układ.
 

schwarz

New member
Używane oczywiście kupi lepsze ale...Moim zdaniem góra 50% sprzedawanego sprzętu jest sprawna dlatego trzeba podchodzić z rozwagą do używanego. A niestety na ogół jest za daleko żeby jechać i sprawdzić. Ja osobiście zawsze wszystko kupuje nowe bo doświadczenie mnie tego nauczyło.
 

tomekjoe

New member
Witam dzięki za sugestie, ale interesuje mnie tylko nowy sprzęt. Jak macie jeszcze jakieś sugestie to piszcie. Pozdrawiam tomekjoe
 
Do góry