Gigakablówka w Netii...opinie

b-irek

New member
Dzięki , wiesz analogicznie mieszkam w dużym mieście , Wrocław też jest zaliczany do dużego miasta , to przez analogię w tak dużym skupisku użytkowników i braku inwestycji w rozwój technologii ( nie tylko w przypadku Netii ) , jest duże prawdopodobieństwo że mogę borykać się z podobnymi reperkusjami jak Ty , no mimo wszystko życzę lepszej jakości , choć wiem że to marne pocieszenie .

Założyłem nowy temat w dziale platformy cyfrowe .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
W Netii jest 5.1 ale najpierw trzeba podłączyć sprzęt do ampka by się ta opcja pojawiła. Przynajmniej w Gigakablówce. Net 300Mb/s też śmigał bez problemu a nawet pokazywało na ST 302 Mb.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A podpowiecie mi jaki macie dekoder? Bo u mnie podpięty optykiem do ampa i niestety 2.0. Nie mam problemów z podłączaniem i ustawianiem sprzętu. NC+ czy UPC bez problemu mi śmigało w 5.1.

Napisy polskie zawsze macie dostępne na Canalach+?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie Netia przeprowadza sondaż w sprawie światłowodów. Dali ciała w temacie HFC nie wprowadzając DVB-C to teraz chcą ratować sytuację światłem... Moim zdaniem nie tędy droga. HFC ma jeszcze spory zapas. Ludzie już się zorientowali, że różnica w netach 60 czy 250 Mb jest znikoma, więc na plaster nam 1Gb. Jak rozpowszechni się 4k to wtedy ludzie sami dobrowolnie zamówią 300Mb. Orange nie miało własnej infrastruktury, więc poszło na maxa ale i tak wielu klientów rezygnuje z zamówienia, gdy orientuje się, że potrzebny jest nowy kabel.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy mógłby ktoś sprawdzić czy dekoder Gigakablówki po podłączeniu do innego netu będzie działał? Kiedyś tak było ale to już prawie 2 lata...
 
Do góry